Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

salak gemi

Karabulut

Öne çıkan mesajlar

dun kalımdora bır turlu gecemedım gemı ıskeleden tam ayrılıp bıras ılerledıkten sora herkesı denıze attı ve dogal olarak hepımız olduk hadı dedım neyse gıttım dırıldımm mezardan tekrar gemıye bındım bıras gıttı gene sutladı herkezı bellı bır sure sorada ıskele okuz gıbı kalabalıklastı hepımıs sap gıbı bekledık orada yaklasık 2 saat falan reın kaldım
nedır bu rezıllık ya
Sosyal ağlarda paylaş

oluyor bazen öyle
bi başladımi bide piskopata bağliyor 2 - 3 saat düzelmiyor
bermuda şeytan üçgeni durumu
hani giderken gemi de map açiliyor nerden nereye gittiğimizi gösteren ondan sonra map kapanip oyuna dönünce gemi yok oluyor gemideki herkez 2 -3 saniye daha havada ilerliyor altta gemi olmadan (çizgi film hesabi) sonra cup herkez suda
direk ölüyosun zaten
sonra 2 - 3 kere daha deniyosun (herkezde deniyor) artik gemi yolcusu öyle bi birikiyorki 20-30 kişi oluyor ama hala ayni durum
artik son düşmede durup orda su topu oynicaktik top bulamadik
en güzeli verip mage in birine 1g para nereye gidecekse orda bi yerlere gate açtirmak
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_ILuVaTaR_, 03 Ocak 2005 16:46 tarihinde demiş ki:
belkide frozen thronea carpmıstır gemi yolunu sasırıp =) wowda titanic faciası eheh

tabi buda değişik bir bakış açısı :)[signature][hline]I'm the pain you tasted, fell intoxicated.
I'm the trouble starter, fuckin' Instigator!
Sosyal ağlarda paylaş

bende bir keresinde telderasillin en uç nokatsında creep ten kaçarken o büyük ağaların dallarının en ucuna gittim ... pat ayak kaydı bi düşüyom ama 20-30 sn uçtum en sonunda bi dala çarpıp öldüm... sonra hani umut gittim hayaletle atladım bukez oda çarptı öldü(!) nasıl olduysa...
bide o darkshore arasında uçan kuş kafayı üşütüyodu at gibi koşuyodu suya fln düşüodun ....
Sosyal ağlarda paylaş

lol süpermiş gryphon olayı. bir keresinde undead karakterimle tarren mill'de giderken lvl 50 deathguard'in biri peşime takıldı. 15 dakika peşimden geldi, neye saldırdıysam gitti kesti falan. hava atıyodum guard petim var diye. sonra herşeyi kesmesinden sıkılıp (lootlayamıyordum, xp alamıyordum vs) oyundan çıktım bıraksın diye.[signature][hline]"Oğluuuum, esprinin şakası olmaz!" Sezai Gündoğdu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
herhavzindibayni, 03 Ocak 2005 19:54 tarihinde demiş ki:
ha bazende gryphon sapitiyor
ben westfalldan strowmwinde kadar at gibi sürdü gryphonu :)
kendim yönettim yani ama yerde sürünerek gidiyoduk
canı acımıştır hayvacığın

Hehe US beta sorunuydu galiba bu, benimde başıma gelmişti. Yarıda oyundan çıkıp girip düzeltmiştim. Dayanılacak gibi değildi :)[signature][hline]ICQ#: 1957744 MSN Messenger: [email protected]
ek$i:topluignebasi | WoW : Hordish Manner Forum[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...