Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tristania

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar Bir Arkadasim Tavsiye Etti Bu Grubu.. Çok az bilgim var bu grup hakkında ki sarkısını hic bi yerde bulamadım . Bu grup ne tür müzik yapar (Gothic Metal diye biliyorum) en iyi sarkıları nelerdir.. ve Mp3lerini nerden bulabilirim acaba.. ?[signature][hline]Msn:[email protected]|Icq:172734901
Mail:[email protected]|Resimleri:Mayh3m'in resim arsivi
Sözlük:Haqan (kimdir, nedir, ne değildir?)
Dj Oldugu Radyo:Radio Darkage (Tıkla Dinle)
Websitesi:http://www.darkage.gen.tr
Sosyal ağlarda paylaş

Tristania o grup, Tristiana değil =) Evet gothic metal yapıyorlar. Son albümleri ( Ashes) bomba özellikle, çok beğendim, Wretched i öneririm bu albümden, her şarkısı güzel aslında.
Heretique i öneririm bir de eski albümlerden, güzel şarkıdır baya.

Gothic metalde şarkı ayırmam ben, albüm takar dinlerim.[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Eclipse

Gözlerde yaş yoksa, ruh gökkuşağına sahip olamaz - Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar..

Tristania yayı bayadır dinLiorm ve bütün aLbümLeride var.Gercekten cok yii müzik kaLitesi oLan bi grup.Konser kayıtLarını indirebiLirsinz netten.Gerek hatunun sesi gerekse kLavye ve gitar tonLarı insanı gercekten bi hoş ediyor.

Benim favori parcaLarım : My Lost Lenore,Evenfall[signature][hline]I'm enbodyment of Antichrist
I'm living for my own Demise

Sosyal ağlarda paylaş

Arıca bilimum enternasyonal ortamlarda Tristitia diye bilinir kendileri vokalist hanım sebebi ile ;)[signature][hline]"Story of SadButcher" - SadButcher Playlist!
horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SadButcher, 03 Ocak 2005 13:44 tarihinde demiş ki:
Arıca bilimum enternasyonal ortamlarda Tristitia diye bilinir kendileri vokalist hanım sebebi ile ;)

kasapcım tristitia diye de grup var eheh[signature][hline]I leave you, negative behind
Watch me all in flames, on a butterfly I ride
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...