Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paco de Lucia

karpuz

Öne çıkan mesajlar

Dünyanın en iyi gitaristi olduğunu söyleyen insan çok sayıda var... ben de neymiş numarası diye kazaa ya paco de lucia yazıp indirdim Monasterio de Sal diye bi şarkısını... Haklılarmış :) peki bu adamın böyle daha hayvan şarkıları varsa... la monasterio bişeymi şunu dinle diyecek varsa yazabilirlermi dier parçalarını bu cici arkadaşın? teşkür ederim...[hline]Seraxis, 12 June 2003 22:44 tarihinde demiş ki:
frp dediğin de konuşmalı barbut dimi?

Icqm bu arada.:77103821 (bunu ben dedim)
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
gipsy kings var o da iyidir ama onun hocası var manzanita diye o da çok iyi

gecen sene paco de lucia ve manzanita konser verdi ama manzanita paco'nun önünde eğildi yani sen bu işin kralısın gibilerinden adam süper

adama soruyolar siz bu nasil bu kadar iyi calıyorsunuz diye ?

adamın cevap : sizde günde 18 saat çalışın çalarsınız
birazda yetenek meselesi.[signature][hline]Lathor Wyrm

:)
Sosyal ağlarda paylaş

pederbey hastasıdır Paco De Lucia'nın bende onun cektıgı mp3lerı bılgısayarda dınleyerek ogrendım nedır ne degıldır gercekten şahaneymiş.

baya bi arşiv vardı da hangileri güzel hangileri iyi pedere sormak lazım :)[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.

Sosyal ağlarda paylaş

pacu de lucia aşmış bi insan,mükemmel ötesi bi gitarist. hele bi de guitar trio vardır al di meola & paco de lucia & john mclaughlinden oluşan .şiddetle tavsiye ederim.[signature][hline]if you don't fall all the way, you cant be saved..it's only after you've lost everything that you are free to do anything...

[Bu mesaj Phlox tarafından 02 Ocak 2005 06:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Adam gitarı yalamıs yutmus bide butun çıkarmıs bida yiyo :D böle bişey görmedim.. Gerci bu gitarda Steve Vai , Joe Satriani ,(yazamıyorum ehue) Malmsteem , John Petrucci , Patric Rondat ve adını hatırlamadım biriki adamdan daha iyi oldunu göstermiyo benim için ama gercekten iyi çalıyo :)[signature][hline]Blind Guardian
Eğer organize olabilseydim çok tehlikeli olurdum...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...