Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticikte nie tiyatro bolumu yok???

Wordellion

Öne çıkan mesajlar

muzik vizyon fln varda nie tiyatro yok tiyatro bence cok ama cok onemli bir sanat dalı nie boyle bi, bolum acılmıo hem acılırsa birbirimize oyun tavsiye elestirlerimizi belirtiriz fln ederiz cunku "tiyatro yasamın aynasıdır"[signature][hline]And darkness will cover the light
wrdlln

[Bu mesaj Wordellion tarafından 02 Ocak 2005 16:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Wordellion, ilk geldiğim gün uzun imzam yüzünden aldığım özelime ve açtığım threadlere aldığım aşağılayıcı uyarılardan sonra, forumu gözlemledim... Benim ardımdan birçok kişi yapılan uyarıların kabalığından şikayetçi oldu... Şimdi 100 defa kuralları okumuş biri olarak sana konunun paticikcom forumuna ait olduğunu, konu dışında olmaması gerektiğini ve konu başlığının kurallara uygun bir biçimde yazılmamış olduğunu bildirmek istiyorum, birazdan herhangi birinin saldırısına uğrayabilecek olan arkadaşım... Nie'yi niye diye yazman gerekirdi ve konun konu dışındaki birçok konudan daha anlamlı olduğu halde heran alabora edilebilirsin... Lütfen paticikcoma bir dahaki sefere bu tür konuları yaz olur mu? :)
Teşekkürler, hoşgeldin...[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

paticik.com'da bölüm önerileri yapılıyor.
geçmiş önerilere bakarsan, "ben bu konu hakkında konuşmak istiyorum, lütfen bölüm açılsın" şeklinde oluyor.
ancak forumlarda açılan bölümler genelde,
bir konu hakkında çok konuşulunuyorsa, o konuları derleyip toparlayıp tek bir çatı altında toparlamak için oluyor.

yani soruna gelirsek, paticik forumlarında tiyatro bölümü olmamasının nedeni, çok fazla topic açılmaması ve tiyatro hakkında muhabbetlerin az olması. bu yüzden yeni bölüm açılma gereği duyulmamış sanırım.

ancak tiyatro bölümü olmasa da, forumlarda tiyatro hakkında konuşabilirsin, illa spesifik bölüm olmasına gerek yok. örneğin gösterimdeki tiyatrolar hakkında vizyon bölümünde konuşup tartışabilirsiniz. ya da tiyatroda başınıza gelen olayları paylaşabilirsiniz.
böylece tiyatroya gitmeyi düşünenlere de fikir sağlamış olursunuz bu paylaştıklarınızla.

tabii sürekli update edebileceğiniz, her hafta gösterimdeki tiyatroları yazabileceğiniz, yorumlar olan bir site yapabilirseniz, sağlam bir proje olursa,
paticik altında bu tarz ilginç ve faydali siteler görmek bizim için güzel olacaktır.

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 02 Ocak 2005 17:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
YinYang, 02 Ocak 2005 16:40 tarihinde demiş ki:
Wordellion, ilk geldiğim gün uzun imzam yüzünden aldığım özelime ve açtığım threadlere aldığım aşağılayıcı uyarılardan sonra, forumu gözlemledim... Benim ardımdan birçok kişi yapılan uyarıların kabalığından şikayetçi oldu... Şimdi 100 defa kuralları okumuş biri olarak sana konunun paticikcom forumuna ait olduğunu, konu dışında olmaması gerektiğini ve konu başlığının kurallara uygun bir biçimde yazılmamış olduğunu bildirmek istiyorum, birazdan herhangi birinin saldırısına uğrayabilecek olan arkadaşım... Nie'yi niye diye yazman gerekirdi ve konun konu dışındaki birçok konudan daha anlamlı olduğu halde heran alabora edilebilirsin... Lütfen paticikcoma bir dahaki sefere bu tür konuları yaz olur mu? :)
Teşekkürler, hoşgeldin...

bilgilendirdin tesekkur ederim artık yazdım buraya kusura bakmayın :)[signature][hline]And darkness will cover the light
wrdlln

Sosyal ağlarda paylaş

said:
huun, 02 Ocak 2005 16:42 tarihinde demiş ki:
artik sinema var tiyatro gereksiz bir sey oldu

(oha) demek istiorum ve de diyorum tiyatro gereksiz oldu da ne demek hem ayrıca belki bolum acılsa insanlar en azından merak edip girecek tiyatroyla ilgilenecek sahsen ben az biraz ilgileniyorum ve gayet de mutluyum bu durumdan huuncuum tiyatro gereksizse her hafta devlet tiyatrolarının sahnesini dolduran binlerce insan ahmak mı oluyo bilet almak istesen bulamıyorsun ayrca sen hangi sinemaya bilet bulamadıın için gidemedin(bir iki film hariç onlarda reklam amaclı yapılmıs seylerdir misal "gora" kardesim gitti ilk gunu bombosmus salon)bence bole bi bolum acılsa insanların ilgisini ceker tiyatroya gitmeleri sağlanır sevabına yani :)[signature][hline]And darkness will cover the light
wrdlln

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...