Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Futbolu Bırakmıs...(nouma)

Llama

Öne çıkan mesajlar

said:
karpuz, 03 June 2003 22:02 tarihinde demiş ki:
Olm Gallardo, gol sevincinde takım arkadaşının S.kini ısırdı da bişey olmadı adama...[hline]icq numaram: 77103821 Büyükse ara! 3 bacaklı arıyorum... ateşli dakikalar için... yalnızca ikimiz arasında kalacak... en çok arayanımla buluşma şansımız var!

Oha?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Olm Gallardo, gol sevincinde takım arkadaşının S.kini ısırdı da bişey olmadı adama...[hline]icq numaram: 77103821 Büyükse ara! 3 bacaklı arıyorum... ateşli dakikalar için... yalnızca ikimiz arasında kalacak... en çok arayanımla buluşma şansımız var!

O onun eşşekliği[hline]Kalplerdeki Kaymak

Asli

Sosyal ağlarda paylaş

said:

Yahu arkadaslar bazı seylerınde bır sınırı var, noumaya verılen ceza bızım gerı kafalı oldugumuzu gostermez.Cok yerınde bır karar.[hline]Simofle
Limonum
-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Bugun okudugum gazetenın bırınde lucescu demıskı nouma o hareketı baska bı yerde yapsaydı bu kadar ceza almaz dedı yanu turkun orf ve adetlerı sen burda bı futbolcunun bırının kıcını ısırcagını dusune bılıyonmu?[hline]Umutsuzluk Yasak Yılgın Türküler Söylemekte...
Çünkü;Yürüyor Umudun Ordusu,Umutsuzluğu Kurşuna Dizerek...
Metall Ethlos & Athelas Ethlos
Sosyal ağlarda paylaş

Bence var,dusun meclısden bıle tepkı geldı,ve bjk yonetımı bu olayı gormemezlkden gelseydı,bence federasyon,tum turk halkı(bjk lıler harıc) bunun altında kalmaz ve fenere yapılan kırlı oyunlar sızede yapılır,sampıyonluk baska bahara kalırdı.[hline]Simofle
Limonum
-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-
Sosyal ağlarda paylaş

nouma gıtmeseydı gercekten sampıyonluk gelmeye bılırdı sımof dogru soylemıs turk orf ve adetlerı butun gazetelerde baslık atılırdı kendılerı bıle haberdar olmayan gazetecı kesın bjknın ustune cok gelırlerdı[hline]Umutsuzluk Yasak Yılgın Türküler Söylemekte...
Çünkü;Yürüyor Umudun Ordusu,Umutsuzluğu Kurşuna Dizerek...
Metall Ethlos & Athelas Ethlos
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...