Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hotmail sorusu

Grom

Öne çıkan mesajlar

said:
Grom, 02 Ocak 2005 12:32 tarihinde demiş ki:
benim hotmail 25mb dediğiniz gibi ayar yaptım yarın sabaha 250 mb olacak mı?yoksa 250 değilde 25 mi bu olay?

ilk önce 25mb oluyo sonra 30 gün içinde 250 mb a çıkıyor[signature][hline]'''TaRaFTaR 5 iSTeDi BiZDe aTTıK 10 iSTeDiLeR ZaMaN YeTMeDi!!!''' 6.11.2002 KaDıKöY
Sosyal ağlarda paylaş

benimki 250 oldu , bekle seninkide olur :)[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Grandmaster zgrw
Çankaya Üniversitesi Go-Kart Topluluğu Kurucusu

[Bu imza zgrw tarafından 12 Novamber 2004 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

beyler ayarlardan adres bilginize amerikadan birinin adresini bulup posta kodunu girin örn: Arizona 99700 vs. bilgileriniz bu şekilde olsun fakat bunu unutmayın sonra şifre hatırlatma ekranını açamazsınız. daha sonra hesabınızı inaktif duruma getirin (yapamayanlar aşağılarda arkadaşın türkçe yapma konusuna baksınlar). daha sonra hotmail.com yazın ve giriş yapın ilk başta 25 mb olacak bir-iki güne 250 olur hiçbir kaybınız olmuyor.[signature][hline][b][Bu mesaj Ali Sami Yen tarafından 1 Ekim 1905 14:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben 250 mb olduktan sonra bilgilerimi tekrar düzelttim ;) hala 250 mb . Acc yi kapatıp-açmadığınız sürece fazla birşey değişmez[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Grandmaster zgrw
Çankaya Üniversitesi Go-Kart Topluluğu Kurucusu

[Bu imza zgrw tarafından 12 Novamber 2004 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj zgrw tarafından 03 Ocak 2005 17:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...