Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2 öğreniyoruz!

Densiz

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
bloodjackal said:

kendi towerının yanına tp ile gelen birisi disruptor teleportuyla geri base e gönderebilirsiniz çok zevkli oluyor :P

biz bunu adam tp olmadan son yarım saniyede yapıp,bottle eşliğinde fulletip geri getirmek için kullanıyoruz. keza kunkka x markta aynı sekilde.

ama kula dibine tp atan düsmanı geri base yaptırmak kadar zevkli bisey yok :D
Sosyal ağlarda paylaş

0ne said:

bloodjackal said:

kendi towerının yanına tp ile gelen birisi disruptor teleportuyla geri base e gönderebilirsiniz çok zevkli oluyor :P

biz bunu adam tp olmadan son yarım saniyede yapıp,bottle eşliğinde fulletip geri getirmek için kullanıyoruz. keza kunkka x markta aynı sekilde.

glimpse enemy target sadece ?
Sosyal ağlarda paylaş

0ne said:

bloodjackal said:

at yalanı sikiyim inananı
Sosyal ağlarda paylaş

0ne said:

bloodjackal said:

Yalan söylüyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Cons said:

0ne said:

ulan zamanında pati serverda elinize veriyom diye "ama ciddi oynarsanız sikerim böyle işi" diye ragequit atıp oyunlara almayan gene sizin tayfaydı.

yetersizler

böyle bişeyde rüyasında oldu zannedersem ahahahaha
delüzyonik one

harbiden ben de öyle bir cümle sarf etmiş bir kişi bile hatırlamıyorum. sunucular karıştı galiba sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

Riverwind said:

0ne said:

D

Abi ben bunu anlamadim biraz daha açar mısın

x mark'a 3 kez veriyosun minimum, kendine x mark atıp base'e tp oluyosun 4-5 saniye falan hp regen olup, itemleri vs alıp bide bottle varsa fulleyip aynı yerine geri geliyosun x mark süresi bitince.

süre yetmez nası beceriyosun at yalanı diyenlerede 6.81 değişikliklerine bakmalarını tavsiye ediyorum, sırf laf sokcam diye gelip göt olup başınız öne eğik gitmeyin sonra, sizede yazık
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...