Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hiç düsündünüzmü ?

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

Hic geleceginizi düsündünüzmü arkadaslar?
Bekarlar için söylüyorum suanda evleneceginiz kisiyi tanıyormusunuz ? Nerede kim bilir nerede geziyor ne yapıyor bilmiyoruz ama evlencegimiz kisi yasıyor bi yerde ama tanımıyoruz ne kötü birsey.. Ben tanımak istiyorum banane ya :D[signature][hline] MAIL|MSN|KIMDIR?|RESIMLERI|RADIO ETE

Mayhem kimdir, nedir, ne değildir?

God Hates Us All..
Fear Of The Dark!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mayh3m, 27 Aralık 2004 18:13 tarihinde demiş ki:
Nerede kim bilir nerede geziyor ne yapıyor bilmiyoruz ama evlencegimiz kisi yasıyor bi yerde ama tanımıyoruz ne kötü birsey..

ilkokul son, ortaokul başında ben de böyle düşüncelere dalardım da,
sonradan umursamadım, önümdeki kızlara bakmaya başladım.

bu kadar ileriyi düşünmek gereksiz bence
Sosyal ağlarda paylaş

Yanlız kaldığım zamanlarda aklıma sık sık gelen ama hala cevap bulamadığım bi konu :(. Bence henüz evleneceğim şahıs daha karşıma çıkmadı. Çıkmasında zaten yaş daha 19 hemen evlenipte n'apıyım. Onu bulmuş olsam bile bu yaşta evlenmem ki biz evlenene kadarda mutlaka ayrılmış oluruz :lol:[signature][hline]Bonzi Being Optimized for Nullification and Zealous Infiltration/Biomechanical Unit Designed for Destruction and Yelling

[Bu mesaj Bonzi_Buddy tarafından 27 Aralık 2004 18:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonzi_Buddy, 27 Aralık 2004 18:17 tarihinde demiş ki:
Yanlız kaldığım zamanlarda aklıma sık sık gelen ama hala cevap bulamadığım bi konu :(. Bence henüz evleneceğim şahıs daha karşıma çıkmadı. Çıkmasında zaten yaş daha 19 hemen evlenipte n'apıyım. Onu bulmuş olsam bile bu yaşta evlenmem ki biz evlenene kadarda mutlaka ayrılmış oluruz :lol:

bunun adına kadermi demeli acaba ?[signature][hline] MAIL|MSN|KIMDIR?|RESIMLERI|RADIO ETE

Mayhem kimdir, nedir, ne değildir?

God Hates Us All..
Fear Of The Dark!!
Sosyal ağlarda paylaş

düşündüm ve bos bir gelecek görüorum :) Üniyi kazanıcam sora o biticek evlenicem çoluk çocuk çok sıradan ve basit bir hayat öğğğyk düşünmek istemiorum...[signature][hline]En ateşli ve içli ağlamalar, en sönük ve anlamsız gülüşlerde gizlidir.
Bir pati kardesimizin sözüdür...
Hüznün olduğu yerde bulut,neşenin olduğu yerde ışıltı,duygunun olduğu yerde insanlık vardır
Öhöm Öhöm ben :)
Sosyal ağlarda paylaş

bonzo gibi kusmuğumda ölmek isterdim dünyanın en iyi bateristi olarak.[signature][hline]treat me devil, treat for fury, heat, rage. treat for a chance to show this hate to all humans, treat for a chance to show them real sorrow. treat for a chance to live. I don't want to be sick no more. treat me devil, treat me...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sirnaber, 27 Aralık 2004 18:30 tarihinde demiş ki:
4 kişi tanıyorum evlenebileceğim, ömrümün sonuna kadar beraber yaşayabileceğim, ama hepsi de kanka ayağında dost ayağında şu an, napcam bilmiyorum, akışına bırakmam lazım, hangisi önce pas verirse onla evlencem :-) pas veren olmazsaa..bak işte onu hiç düşünmedim.

pas veren olmassa sen çalım atarsın :)
sonra da Gollll[signature][hline]MEresimos|Pati Sözlük
Lominadze|News
Mail|MSN [email protected]|

Founder of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...