Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Darkest Dungeon

Dragonutopia

Öne çıkan mesajlar

Ben pvp takılıyorum...

11 maçta 10 galibiyet 1 mağlubiyet aldım. (o 1 mağlubiyette arenci tanrılarının gazabına uğradım. 3. turne 3 afflicted adamla başladım. Anla ne kadar üst üste crit yediğimi... )

Benim maçlar çok çabuk bitiyo ya. DANDUNDANDUN dalıyorum. Adam "lan nooluyo" derken 2. turnde bir adamı burstlemiş oluyorum. Sonra da double healer+self heal ile toparlayıp 2-3 turn sonra 1 adam daha kesiyorum. Sonra da çıkıyolar.

Kazandığım 10 maçta sadece 1 defa adamım öldü.

Aceace tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

soldan sağa: Musket-Arb-HW-Abo

Musket: marker, finisher, off healer

Arb: dmg, Destealth/debuff, Off healer

HW: Bodoz damage (bi de ignore stealth skili var işte)

Abo: Knockback, Stun, Guard kaldırıcı, çok çok gerekirse damage

(Takımda stress healer yok. Onun yerine heart attack yiyene heal atıyorum sdfsdf)

Card game tabiriyle konuşmak gerekirse tam bir midrange deck yaptım. Ölümüne stress takılanlara karşı çok stress vuran birini (MaA hariç.. MaA ölmüyor) gözüme kestirip burstlüyorum. Eğer Jesterlı/full mark takımı denk gelirse burstlenmemeye çalışıyorum. (Burst yemedikçe 2 off healer sabbaha kaddar heal atıyolar

Abo'nun 2 knockback itemını da aldım. Rank 2de BH gördüğüm zaman gülesim geliyor. Bi kafa atıyosun hobaaa en sona. En sonda da bi boka yaramıyo dsfgsdfgsdfgsdfg

Şu an stress/dodge stack compları çok güçlü diyolar. Rankedte de çoook fazla karşılaşıyorum zaten. Ama dövüyorum işte bi şekilde. Veteran 2'ye çıktım. Kısmet.

Occu'nun nerflenmesi lazım. Her rankte çalışıyor, heal var, eşşek stress damage var, finisher olabiliyor, pull push mark, base dodgeu da çok iyi. Tamam her şeyi yapsın eyvallah ama bari resistleri düşük olsun dimi?

SB'de benzer şekilde kanser. 4 block, 80 dodge..... ResidentSleeper'a bağlıyor.

Sosyal ağlarda paylaş

Abonun knockbacki çok iyi. Hem 2 tane item takarak şansını baya yükseltiyorsun, hem 1 rank ilerlemeni sağlıyor, hem 1 değil, 2 knockback veriyor hem de EŞŞŞEK gibi vuruyor. Oyundaki en iyi knockback şu anda.

Abo iyi iyi de... Stress şu anda çok güçlü. Abo'yla transformda 24 stres veriyosun o kadar. Occu resmen her şeyi inanılmaz iyi yapıyor, stres, heal, pull mark...

Sosyal ağlarda paylaş

pvp için gerek yok. 2 tane class eksik oynarsın olur biter.

Ha şöyle bişey var. DLC'lere cidden değiyor. Hele crimson court (aşırı kazıklığını saymazsan ki bunu oyunu no death no dismiss bitirmiş biri olarak söylüyorum) hağrika.

Sosyal ağlarda paylaş

9 saat önce, Cokomantis dedi ki:

nası yani? 1v1 değil mi, kaç kişi oyn

1v1 canım.

Demek istediğim forumda popüler olmaması şaşırtıcı. Hadi PvE kısmını beceremeyenler var ama pvpsi çok zevkli.

@FrostbiteBu arada compu değiştirdim. Benzer winrateli ama oynaması çoook daha eğlenceli.

Musket-Arb-Cru-Leper. Leper critleyince kesin Deaths door'a indiriyor, critlemeyince de Deaths Door'a indiriyor:D

Tek sorun bağzı rakiplerin geri zekalı olması. Adamdan bir kişiyi öldürmüşüm. Stressim 100'e gelmemiş. Çık işte oyundan. 3 tane healerım var. Senin herhangi birini kesmen matematiksel olarak mümkün değil. Haala didişiyor. İsterse %100 crit chance olsun. Kazanamıcak. Azmetmiş oynuyor.

Sosyal ağlarda paylaş

bende değiştirdim Occu,HW,Flail li amca,SB bugün beş maçı da aldım ve maçlar time olarak yarı yarıya düştü ? vateran tier 3 oldum bu arada

hem damage hem stress dealer ekip hemde iki tane pull cu var:) flailcı psikopat zaten hem kendini hem takım arkadaşını healıyor sınırlıda olsa.şimdilik iyi SB nin bir itemı kaldı istediğim o da çıkarsa tadından yenmez

Frostbite tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 7 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...