Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Darkest Dungeon

Dragonutopia

Öne çıkan mesajlar

Radiant zorlukta oynuyorum normale göre daha az grindmiş sadece ve dungeonlar daha kısa yoksa gerisi aynı. Şimdilik sardı ya, perma death olayı iyi olmuş aslından, gerile gerile ilerliyorum. Stage couch upgradeledim 16 herom var şimdilik. Antiquairon geldi bir tane arada salıyorum dungeona öldürmeden retreatleyip çekiyorum grupla iyi para geliyor.

Ama maks 2 run yetiyor günde tam tadında kalıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Rica etsem crimson courtu alan biri, crimson courtu enable etmeden bir oyun açıp, crimson courtla gelen hero ve binaların aktif olup olmadığına bakabilir mi ?

Böyle birşey okudum biryerlde ama sağlamasını yapamıyorum. En azından curse ile uğraşmadan DLC nin diğer nimetlerinden faydalanırız.

Bu arada oyun çoh iyi alın aldırın.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
combat esnasında mobların hangi skillere sahip olduğunu görebiliyoruz, ama sadece ismini. tam açıklamalarını görebilmek mümkün mü? damage modifierlerini, debuff vuruyorsa nasıl bir debuff vurduğunu vs.?

bir de bu quirk ve curio'lara adam akıllı açıklama eklenmemesi olayı o kadar mantıksız ki, altta wiki açık olmadan oynanmıyor oyun. ilk defa böyle bir oyun oynuyorum. okuyup akılda tutmak istesen kentrilyon tane quirk ve curio çeşidi var.

durumu düzelten modlar vardır diye umuyordum o da yokmuş, bulamadım, bulduklarım ya outdated ya da dlc istiyor. 15 sayfa döküman print ettim bir elimde onlar oynuyorum böyle bir dava mı var, sanki yüzlerce saat gameplay vaat eden bir oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

Radiant grind sevmeyen adam içim çok güzel yoksa zorluk aynı, sadece daha hızlı lvl atlıyor elemanlar. 120 li haftadayım, champion bossların 3-4 tanesini kestim, darkest dungeona hiç girmedim daha, toplam 57 saat gameplay olmuş. Ve combatta şimdiye kadar adam kaybetmedim, geri çekildiğim oldu tabi :).

Bu oyunu tamamlarsam, ek paketi alıp normal akacağım birde.

Collector beni baya korkutuyordu kaçıyordum başlarda, dün akşam iki armsman, okültist ve vestal ile championda güle oynaya collectorun ağzını kırınca sevindirik oluyor insan.
Sosyal ağlarda paylaş

Law said:

Rica etsem crimson courtu alan biri, crimson courtu enable etmeden bir oyun açıp, crimson courtla gelen hero ve binaların aktif olup olmadığına bakabilir mi ?

Böyle birşey okudum biryerlde ama sağlamasını yapamıyorum. En azından curse ile uğraşmadan DLC nin diğer nimetlerinden faydalanırız.

Bu arada oyun çoh iyi alın aldırın.
gec oldu ama oyle.Sectiriyor neleri aktif edicegini.

Benim baska bir sorum var yeni basladiginda direk crimson courtu aktif edebiliyorsun ama asiri zor olmuyor mu.Boyle oynayan var mi? Basta survive etmek icin denediginiz bisey varmi cunku reynauld ile dismas ile baslayip birde bunlari crimson curse ile ugrasmak cok sikinti olmuyo mu
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...