Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Darkest Dungeon

Dragonutopia

Öne çıkan mesajlar

geçen yıl ilk kez indirime girdiğinde almıştım ben bunu, yükleyip bi baktıydım sonra unuttum dün aklıma geldi bir indirip gireyim dedim tüm haftasonu buna gitti asd 12 saatten fazla. zaten modern rougelike, daha doğrusu roguelite'lara zaafım var, anca suyunu sıkınca bırakabilirim bunu ama hemen bitecek gibi de gözükmüyo

şurda ağlıyodum az kalsın

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
aynen ben de hayatimda yeterince stres yokmus gibi tekrar oynamaya basladim. onceden sadece twitch'den izliyordum. gazla no torch run yapip daha da gaza geldim. birkac run sonra sictim, grubun yarisi emekliye ayrildi. simdi tirsak tirsak torchlu heirloom run yapiyorum vakit buldukca. levelsiz karakterlere kek gibi stress heal yapiyorum. halbuki kullanip atmak lazim. bir turlu isinamadim o dusunce tarzina. kaybetmeye oynuyorum :(
Sosyal ağlarda paylaş

Biraz kendi başıma oynadıktan sonra o no torch run vs. gibi stratejilere ben de baktım da, kullan-at hero'larla para kasmak hiç benim oyun tarzım değil abi.

Sırf şu yüzden Starcraft'ta geliştirememişim kendimi "Aman da marine'lerim ölmesin, güzel güzel otursunlar burda" diye bunca senedir, Level 5'e oturttum Roster'ın çoğunu, öyle oturuyorlar birkaç haftadır. Mezarlığı açınca cheat code gibi listesini görmemden iyidir.
Sosyal ağlarda paylaş

ayni oyun mu abi o? ben kafama gore oynadigimda kacinilmaz RNG cezalandirmasi geldiginde daha bir pisman oluyorum.

grind iste abi. benim de tarzim degil ama oyunun gercegi. adamin gol dedi tier bir aciklama yapmislar. "ortalama 80+ saat suruyor o sebeple oyunun hardcorelugunu koruyarak 40+ surecek bir oyun moduyla gelecegiz" demisler. su yeni DLC haberlerinin arasinda okumustum.
Sosyal ağlarda paylaş

Keyiflidir tabii, aç açık gönder Antiquarian'ları, ölen ölsün, kalan da hazineyle gelsin. Benim kalbim kaldırmaz öyle.

Bleed attack'la 0 HP'ye düşen, Death's Door'daki karakterime sıra gelmesini izlerken ben;

http://www.hughhowey.com/wp-content/uploads/2014/02/Switch.gif
Sosyal ağlarda paylaş

Gold grind tamamen. Gruptaki her bir antiquarian için Gold Stack'ler +500 oluyor. Antiquarian'la açtığın her kutudan yine stackable ve para eden 3 farklı item düşüyor (ederleri farklı). Bir de kamp yaptığında artifact üretiyor arkadaş 1 point için, para lazımsa, inventory boşsa o da kullanılabilir. Başlangıç inventory'mi dengeli ayarlayıp, gruba scout'ı iyi olan birini alıyorum ben genelde. Secret room da bulursan, medium haritadan 25-30k falan gelebiliyor.

Stratejik olarak o kadar kötü bir ünite ki, benim kullandığım tek yer Siren Boss oldu. Orada da, kendi tarafına çeksin, zaten işe yaramıyor diye götürüp, en kolay kazandığım Boss fight olmuştu. Damage dealer değil, stun'ı, pull-push'u yok, heal desen 1-2 hp için değmez. Get Back ve gruba dodge veren çok iyi bir skill'i var ama ı-ıh.
Sosyal ağlarda paylaş

abi bence senin tanimladigin RNG degil tur olarak roguelike. fitratinda var ters gitmesi hatta sil bastan olmasi ve bunun getirdigi bir heyecan, keyif soz konusu.

ote yandan RNGnin hicbir pozitif getirisi yok loot table otesinde. eski zar oyunlarinin getirdigi aliskanliklar. komputer oyunlari da o randomnessi bir ust seviyeye cikardiklarindan ve o sekilde populerlestiklerinden artik cok gec :(
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada random oynamak nedir la oyunu? Okuduğumdan beri çıkamadım işin içinden, önce hangi seviyede, hangi haritada, hangi uzunlukta görev yapacağımı seçip, sonra ona göre strateji geliştirip grup kuran, her hero'ya tek tek artifact'ını seçen, kamp skill'ini ayarlayan, zırh & silah & uygun skill upgrade'idir, inventory'deki medicinal herb'e kadar sayısını ayarlayıp oynayan bir ben miyim?

20 saatlik oyunları çöpe atmak nedir bıngıldak, gel bana açıkla şunu.
Sosyal ağlarda paylaş

Asteroth said:

Stratejik olarak o kadar kötü bir ünite ki, benim kullandığım tek yer Siren Boss oldu. Orada da, kendi tarafına çeksin, zaten işe yaramıyor diye götürüp, en kolay kazandığım Boss fight olmuştu. Damage dealer değil, stun'ı, pull-push'u yok, heal desen 1-2 hp için değmez. Get Back ve gruba dodge veren çok iyi bir skill'i var ama ı-ıh.

Şu bütün takıma dodge verdiği ability'si tek işe yarayan yeteneği. Bir de prot'lu düşmanlara poison basabilmesi arada iş görüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...