Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Abyss gemleri satmalımı , basmalımı yoksa turşu kurup yatmalımı ?

aKuMa

Öne çıkan mesajlar

Ben 2 kere oynadım.Birinde large bilmemne cıktı .Otekınde priest chitin bots +1 cıktı.Bence oyna.Zaten ha deyınce satılmıyo.
Ayrıca o kadar şeyi nerden cıkardın banada soylermısın ?

[Bu mesaj Sphere tarafından 02 Ocak 2005 15:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Manner pointini yükseltip hepsini boz içinde chitin çıkar mirrage dagger çıkar shard çıkar. Benim manner 40 ken chitin çıktı :D

Hem dagger çıkarsa köşeyi bulursun mirrage dagger 35m shard da 50m falan galiba[signature][hline]Khezad, 08 Haziran 2004 22:19 tarihinde demiş ki:
Bilgisayarla pirinç pilavı yapılıyomuş. İnternetle daha doğrusu ama bende 56k var o yüzden yapamıyom adsl ile yapılıyomuş. Ama 56k ile yapmak için bi program çıkmış. O programın adı nedir? Lütfen söyleyin...
Sosyal ağlarda paylaş

Bulunmaz hind kumaşı değil ki abicim. Heleki millet macroyla abyss de kasıyor artık günde 100 gem rahat çıkartırsın. Macro ile.

//gemleri fazla biriktirmeden kullanın yoksa bayıyor. Ben 120+ tane yi yapana kadar bi ton küfür etmiştim :)[signature][hline]Charles Rhadamantis

Nobody is perfect so I'm nobody.

Sosyal ağlarda paylaş

adoniste 1500 gem bastım ama orda para ganiydi :)
burda metelige kursun atıyoruz.
1500 gem bastıgımda cıkan en degerli item roque chitin parcasıydı :) onun icinde cesaret edemiyorum.[signature][hline]aKuMa_Xen LvL 42 Roque DieZ 1/2
Sosyal ağlarda paylaş

Arkdaslar size ufak bi tavsiye . Server Malezya baglantili oldugu icin turkiye saatiyle her sabah upgradde edilir. bu da itemlerin yenilenmesi demek oluyor. server reset yediginde abbys leri oynayın .failed oldugunda oynayin . ve sabah saat 05.00 - 06.00 arasi oynayin . bu saatler arasi reset yer. ornegin reset yedigi yada failed oldugu zaman Boss lar tekrardan dogarlar . buda gösteriyor ki itemler yenilenir.Girin bakin deneyin denemesi bedava..
Sosyal ağlarda paylaş

Haklı ola bilrisin. DÜn gece 8 tane kırdım bir tek FP çıktı. sinirlenip uyudum. sabah işe gdierken 7 civarlarında bir tane kalmıştı bi denedim nup çıktı. nus bile razıyım! Artık sırf sabahları kırıcam:)[signature][hline]Bir Steel Brightblade klasiği...
Sosyal ağlarda paylaş

haklı olabilirsin degil haklıyım bu server ın bug larından biri . ama itemlerin ne dustugunu solemiyeyim o da size supriz olsun ..Sadece ufak bir bilgi oda isi anlayanlar ve iyi oynayanlar bu tavsiyeye uyarlar..Daha cok sey ogrenmek istiyorsanız pm atın :) ozellikle upgradde olaylari icin
Sosyal ağlarda paylaş

diez de bozkurt diye bir nick var sabaha karsi her zmaanki gibi oynadik shard dustu ona.diez_j ye mirage dustu .ama dedigim gibi bu olasiliklarla olan bir sey sadece dogru zamani yakalamak gerekiyor.sabah turkiye saatiyle 05-06 arasi en uygun zaman toplu halde oynanmasi da sansi yukseltiyor bu saatlerde cunku itemler sistematik olarak tekrar yukleniyor bu da belli bir sıraya denk geliyor bu yuzden toplu halde oynanmasi sansi yukseltiyor.olay bu sadece. oyun matematiksel oldugu icin server reset yediginde uygun saatte sistematigi yakalamak gerekiyor..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...