Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

force sensitive

dryaman

Öne çıkan mesajlar

karakterim yeni force sensitif oldu.Buraya kadar herşey çok güzeldi ama ne zamanki aurilla kasabasına gittim birde ne göreyim.Kardeşim diyor işte sana 24 kutu bunların 6 sını doldur padawan ol.Ol olmasına ama o 6 kutu toplam 7,5 milyon foce sensitive xp istiyor.Kaba bir hesapla bounty hunter olan karakterim,3250000000 combattan 3250000000 silahtan xp kazanırsa buna ulaşabilir.Yani 3milyon250bin force sensitive combat için 9milyon750bin combat xp lazım buna ulaşmak için 975milyon silah xpsi lazım.Baylar siz benle dalga mı geçiyorsunuz yoksa ben herşeyi yanlış mı anladım?
Sosyal ağlarda paylaş

Hahaha, şok etkisi yarattı tabi birden öğrenince =)

Evet, hatta birisi hesaplamıştı kaç Piket kesmem gerekir diye, 7000 küsur çıkmıştı hahaha =)[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Eclipse

Ra_tyillustrious, 14 Aralık 2004 12:11 tarihinde demiş ki:
Yani farkındamısın ama Türkiyedeyiz demokratiz, laikiz ama farkli bir inanç taşiyorsan kendini bir müslümanla eşit göremezsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Bi de öneri sana, eğer jedi işini kafaya koyduysan o temp. i boz, BH la force xp kasılmaz.[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Eclipse

Ra_tyillustrious, 14 Aralık 2004 12:11 tarihinde demiş ki:
Yani farkındamısın ama Türkiyedeyiz demokratiz, laikiz ama farkli bir inanç taşiyorsan kendini bir müslümanla eşit göremezsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Ama sadece 1 tek sey cap'lersin

FS icin en iyi template

ya comando olacaksin el bombasi ile direk Combat XP capleyeceksin. Yada TKM/SW/FENCER olup uc ayri branşta XP cap'leyeceksin. En hızlısı budur.[signature][hline]Corbantis-Dantooine (-4307 1537)
YAKINSEHIR-
Padawan/BH-Pistoleer/Chef-BE
Sosyal ağlarda paylaş

Valla paran yoksa comando ile bir sey caplayamazsın anca dolanır durursun. En iyisi cift combat proff masterlamak bir buff zamanında 120k exp yapar ki 11 günde bir kolon yapmış olursun. Rifleman-Sword veya tka-sword iyi seçim. Spin attack ile ortalığı dağıtırsın.[signature][hline]Alante Freecrest
Eclipse - Force Academy
Sosyal ağlarda paylaş

İyide LLC ile 2 şey capliyorsun işte bende onu diyorum. Oysa TKM/SW/FENCER veya PIKEMAN alirsan.
1. Unarmed
2. Double Hand
3. One Hand veya Polearm
4. Combat caplemis oluyorsun
30+30+30+90->180K FS xp yapiyorsun her koye gidiste(Ben FS'i TKM/SW/Fencer templati ile dedigim caplerle bitirdim. Gerci tek kolondu benim doldurmam gereken). Ayrica LLC SW ve TKM kadar hizli olamaz Cap acisindan. Artı böyle bri template daha sonra Padawan olduğunda da çok işine yariyor. Özellikle Meditate ve Dodge diğer defencelerde cabasi.

Comando konusunda'da haklisiniz yeni grup degisikliklerinden sonra para kazanmak kesinlikle hayal oldu. Butun gece mission yapiyorum 11-12k'dan (padawaniz ya ancak bunlar) gelen para 400-500 cr mission basina. Buff parasini bile karşilamiyor yani. Nerde 60-70k'dan elbombasi almak. Gerci bende WS olamk icin malzemeler tam. ben olsam once WS olur elbombasi yapardim, tanidik bir WS yoksa:)))))[signature][hline]Corbantis-Dantooine (-4307 1537)
YAKINSEHIR-

[Bu mesaj Eylul tarafından 27 Aralık 2004 13:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Kim demis bh la force xp kasılmaz diye :D

Simdiye kadar gördüğüm en hizli xp kasma aleti bu llc, Ben bir buff süresinde (2saar 40 dk civari) Combat xpyi capliyodum, llc zaten capleniyodu yanına bide pistolü capliyodum, isteyen carbinede capler. Her köye gidisim 160k force xp ediyordu, 2 buçuk saatde 150k force xp büyük bir olay..[signature][hline]Callawey Excalibur - Bounty Hunter @ eclipse
www.babalarcortlamaz.com
Pa: Honor and Faith
Sosyal ağlarda paylaş

gidişi dönüşü hedesi hödösü para hariç herşeyiyle commando 45 dakkada 100k force xp yapıyo (proton ile daha da kısa sürüyo.) ne uuraşıyonuz annamıyom unarmed di 2 handed di. bakın heyde, geçti light side a. atın adam gibi bombaları siz rahat biz rahat WSler rahat. bi üzülenler baz nitchler.[signature][hline]?????????????????Bugün Alomatik için ne yaptın?????????????????
Sosyal ağlarda paylaş

bence sen en iisi jedi olma bh a yardimci olacak force skillerini topla yan skill olarak dursun (jedi olmadan ishe yariyormu yaramiyormu haberim yok ama umarim yariyordur biz bir bh i oyle yapmaya calisiyoruz... )melee def + ranged accuracy onlari alman ishine yariyabilir[signature][hline]Uthmatar / Master Image Designer

DeaTH iS CeRTaiN LiFe iS NoT !!!
Sosyal ağlarda paylaş

Zannediyorum ki Jedi padawan olmak için bayağı bi çalışmak gerekiyo ben swg sitesinde okumuştum lightsaber ı iyi kullanabilmek için her gün sürekli sürekli alıştırma yapman gerekiyo diye hatırlıyorum xp'ler içinde sanırım biraz daha uğraşman gerekiyor kutucukları doldurmak için :P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
flameeye, 27 Aralık 2004 19:59 tarihinde demiş ki:
Eylül dördünü birden kaç buffta capliyordun? ve hangi yaratık kesiyordun voritor mu?

Bazı arkadaşlar nerflenmeden önce Geo Cave de capliyorlardi. Benim tercihim ise hurton stalker'lar olmuştur. iki yakın mission al. lairi yok etmeden hayvanları oldur, laire bir iki vur, çıkanları öldür. Sonraki laire geç, aynı işlemi ordada yap sonra tekrar eski laire dön. Benim taktik buydu. Birde yol üzerindeki özellikle piket, quanker Dead lair'leri kacirma.

En kolay SW capleniyor. Sonra TKM ve Fencer. Zaten onlar'da 900 caplediginde combat'da 900 oluyor. Boylece koye her gidiş. 90 Combat+3x30 weapon=180K FS yapiyordu. FS acildiginda Master BH/Carbineer idim. Sırf FS için SW/TKM/Fencer templatine geçmiştim.

Ama FS bitince anladım ki FS'in birde babasi varmis. Dolmuuuuuyor LS 4. Kutu 1.6 Milyon JXP:)))))))))))) (son kutu icin yaklasik 2300 creature oldurmek gerekiyor)[signature][hline]Corbantis-Dantooine (-4307 1537)
YAKINSEHIR-
Sosyal ağlarda paylaş

grenaider ile 45 dk av + 15dk gidis gelis = 100k force sens exp.

ayrıca kasmak için dathomirde giant baz nitch avlayın. templatenizde scout yoksa mutlaka exploration 4 alınki kosarken zorlanmayın. exp cap olmaya yakınken alıcağınız görevler köy istikametinde olsun. mutlaka ve mutlaka +accuracy veren yemekten yiyin. armor repair ktleriniz yaninizda olsun. yedek swoop bulundurun.[signature][hline] MSN : [email protected]
---
Sözlükte Ben :D
---
Cem_Jedi, 20 Aralık 2004 19:03 tarihinde demiş ki:
beni kızdırmayın siteyi hackletirim

[b] 1. Geleneksel Paticik İstanbul Lan Party 28 Ocak 2005'te!
Sosyal ağlarda paylaş

hmm. uzun zamandır FS xp kasmıyorum nade ile ama en son 4 görev 300k combat xp ediyodu buda 4 tane 11klık baz nitch görevi ediyo. hatırladığım hadarıyla 1 yuvada çıkan 15 baz nitch (hiç baby çıkmıyo) yaklaşık 15 imp detonator de ölüyo. 25 kasa 90k.her bi kasada 5 kullanımlık nade olduuna göre: 12 kasa 100k force xp ediyo yani. 220k nerden çıktı anlamadım.[signature][hline]?????????????????Bugün Alomatik için ne yaptın?????????????????
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...