Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paper mage staff

xantia

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar bir wizzard staff ı +7 yapayım derken 10 dan fazla staff harcadım .
Eeeeee +5 oldu sonunda ama +6 +7 yapamadım .
Şöyle bir yazı çıktı upgrade yapmaya çalışırken "The items required for upgrade does not match " anlam veremedim yardımcı olurmusunuz .
Sosyal ağlarda paylaş

Ya böyle bir şans kimde vardır bilmiyorum. dün gece harpy yapıyoruz. Bana Wizard +6/48 glacier düştü dün gecede 4 mil e anından elimden çıkardım:D Niye ucuz falan demeyin. Havadan geldi sonuçta:D Bende diyorum bu millet nasıl bu kadar çok para buluyor. her gün böyle bi tane item düşse yeter.[signature][hline]Bir Steel Brightblade klasiği...
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler ben bir şeyin fiyatını öğrenmek itiyorum . Wood staff +5 /40 glacier dmg bir staff düştü . Bunu kesinlikle +55 olduğunu bildiğim bir priest (nickelback) 5dk içinde aldı .Ama fiyatını 150k yapmıştım . Eeee ben hata mı yaptım anlamadım ?
Sosyal ağlarda paylaş

Evet yerden +6 gelmeceğine göre rare item. normalde ARES de fiyatı 7-4 arası ama ben uğraşıp ta yapmadığım hemde rare item olduğu için o kadar yüksek koymadım. Eminim onu alan kişi sevinmiştir. Senin staff gelince çok ucuza satmışsın. emin ol 150 k dan fazla eder. bende dün 67+8 str veren priest silahını 75k ya aldım mesela ki onun kasaya satışı bile 75 k dan fazladır. olaydaki mantık ucuza alıp normal fiyata satmak. eminim o pirest ondan en az 1 mil kar yapar.[signature][hline]Bir Steel Brightblade klasiği...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...