Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Banlandım Galiba :S

BioHazarD

Öne çıkan mesajlar

kullanıcı adımı şifremi yazıyorum connection failed diyor ama ne anasayfada bi yazı var nede launcherda bir bozukluk yani update complete diyor launcher.hiç bi hack falanda kullanmadım sadece adamın birini what are you doing f**king priest dedim bundan banlanırmıyımki ?[signature][hline].:.:.:Magic The Gathering:.:.:.
RocKnCoke Gathers..

[Bu mesaj uzaylılar tarafından 41 Aralık 3811 34:98 tarihinde değiştirilmemiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

açtım bi acc girdim oyuna karus char yaptım teleport gate e gittim ordan bilmemne village seçtim login failed bişey bişey in this location falan dedi serverda bi halt var sanırım[signature][hline].:.:.:Magic The Gathering:.:.:.
RocKnCoke Gathers..

[Bu mesaj uzaylılar tarafından 41 Aralık 3811 34:98 tarihinde değiştirilmemiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya benim lvl43 mage var kendime dedimki ulan rogueu da 40 yapim pazar gününekadar(rogue37di) tam lvl 39da %88 deyim şlak takıldı oyun bida giremedim[signature][hline].:.:.:Magic The Gathering:.:.:.
RocKnCoke Gathers..

Sosyal ağlarda paylaş

olay şöle oldu:
ben:+++
ben:+++++++
ben:need buff
ben: BUFFFFFFF!!!
ben: what are you doing f-cking priest
priest:*buff basar*
priest:whating priest?

sonra takıldı lagdayım sandım ama baya bi süre bişe olmadı etrafta falan koşabiliodum ama kimse hareket etmiyodu ama demin ko forumuna baktım bi kaç kişi daha giremiyomuş mass ban atmış olamazlar ya=P[signature][hline].:.:.:Magic The Gathering:.:.:.
RocKnCoke Gathers..

Sosyal ağlarda paylaş

bu arada hileci hackci her türlü şey söylenen rampage clanıda pelerin almış xigde hayret bişe =P

sorunum ban deilmiş bir sürü kişi giremiomuş şuan forumundan okudum[signature][hline].:.:.:Magic The Gathering:.:.:.
RocKnCoke Gathers..

Sosyal ağlarda paylaş

valla bilemiyorum server listesi gelmeden conn failed oluyor ama deneme için aldıım accda daha değişik bilemiyorum nolcak uff inşallah açılır ya[signature][hline].:.:.:Magic The Gathering:.:.:.
RocKnCoke Gathers..

Sosyal ağlarda paylaş

yazıyorum acc adımı passwordümü enter yapıyorum sadece orc resmi kalıyor yukardan server listesi inmesi gerekirken biraz bekleyip bu çıkıyor

*(oyuna gir bee! acc ismini kendiminkini denedikten sonra yazım =P)[signature][hline].:.:.:Magic The Gathering:.:.:.
RocKnCoke Gathers..

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...