Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1 Ocak Zaga

Private

Öne çıkan mesajlar

fuat süper bi adamdı
okan takıldı baya program boyunca canını sıktı ama müthiş adam her müziğe ayak uyduruyo fasıla bile fondan yeah yeah yaptı ahaha

mvö nün ilk albümden şarkı söylemeleri güzeldi yalnız şarkı'yı falan canlı sölediler
haluk levent, o arayan hatun için beste yaptı o da iyiydi
zaten program müzikle dolu doluydu
bu arada o arayan da yılbaşında bi barda çalışmış sabaha kadar
bunalım bi tipti 1 saat muabbet ettiler
ordaki herkes bunun için şarkı söledi falan
haluk da beste yaptı işte süperdi[signature][hline]Remember Sammy Jankis ..
Sosyal ağlarda paylaş

walla yulbaşı ertesiydi ama kastım isledim,muhteşemdi konuklar şahaneydi zaten de okan bayülgenin o zuhali motive etme çabaları kızın suratına falan kapasa kesin kendini öldürürdü kız aşırı bunalımdaydı ya..fuat ve demet süper 2li oldu bence..haluk leventin şipşak şarkıları da çok ii:)
Sosyal ağlarda paylaş

tekrarını vermıyolar dıye bılıyorum.

Bu arada superdı gercektende dop dolu eglencelı harıka muzık dolu bır programdı.

O arayan Zuhal isimli bunalım tip ile inanılmaz derecede ilgilendiler ve moral olması ıcın neler yaptılar yani.

Bide hep okan ızleyenlerın suratına kapayıp gıcık ediyo derler.

Alın işte görsünler adam gibi konusanlara kapamıyo gayette elinden gelen yardımı yapıyo. Neymiş salak sorular sormamak lazımmış zagayı arayacak bayanlara tavsiye :)[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.

Sosyal ağlarda paylaş

levent yuksel bence bu kadının konusmaya ihtiyacı var kapamıylaım dedi programın ondan sonrası zuhale ayrıldı butun herkes ona sarkı yazıp soledi fuat mor ve otei haluk levent falan sonra mor ve otesi calarken basscılar hasta oldugu için levent yuksel bass caldı deli gibi doaclama duet yaptılar izledigim en iyi zaga bolumuydu su ana kadar[signature][hline]iyilerin :) dostu lay laya laa
kotulerin :hrr: düşmanı nihahaha
Sosyal ağlarda paylaş

said:
trgdy, 02 Ocak 2005 21:11 tarihinde demiş ki:
levent yuksel bence bu kadının konusmaya ihtiyacı var kapamıylaım dedi programın ondan sonrası zuhale ayrıldı butun herkes ona sarkı yazıp soledi fuat mor ve otei haluk levent falan sonra mor ve otesi calarken basscılar hasta oldugu için levent yuksel bass caldı deli gibi doaclama duet yaptılar izledigim en iyi zaga bolumuydu su ana kadar

nasıl izlemişin afedersin birincisi haluk levent dedi bu kadının konuşmaya ihtiyacı var kapamayalım diye.. ayriyetten levent yüksel haluk levent in arkasında bass çaldı .. mor ve ötesi bass lı çaldılar sanırım normal gitaristleri bass a geçmişti.. :)[signature][hline]k i n g p i n the striked sazan
GÖZLER TELEVİZYONDA ELLER ÇEZZODA HOBAREY
Sosyal ağlarda paylaş

evet haluk levent öyle söylediği için okan da oturup yardım etmek zorunda kaldı kadına.
yoksa daha teli açtığında ilk bikaç soru sormuştu .. okan yine her zamanki haliyle "hanfendi gecemize inanılmaz bi uyuzluk kattınız" gibisinden bişiy dedi
ama ondan sora bu hale geldi haluk sayesinde durum

nese levent yüksel'de kokainin etkileri fazlasıyla gözüküyo
iyileşti falan demişlerdi ama nerde görmedim ben
biraz tırlatmış sanki yersiz yersiz şeyler sölüyo[signature][hline]Remember Sammy Jankis ..
Sosyal ağlarda paylaş

bayildim ben bayildim. klasik bir kro bir manken bir de normal adam konuk sablonu tamamen yikildi dun. zevkle izledim. dogru duzgun adamlar gelince okan da kasilmadi haliyle.[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...