Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nası poster yaptırılır?

Suark

Öne çıkan mesajlar

Ya merak ettimde nasıl yaptırılır?nerelere gitmek lazım?[signature][hline]Angelfire, 24 Kasım 2004 23:11 tarihinde demiş ki:
bitidirdiniz ömrümü tükettiniz yemin ederim
anlamıyorum amacınız ne sizin
biz dostuz mu demeye çalışıyonuz ya

--------
BonePART, 27 Kasım 2004 04:47 tarihinde demiş ki:
ister ırkcı deyin ister kafatascı ben turk olmakla da turk dogmaklada gurur duyuyorum

Sosyal ağlarda paylaş

dijital baski yapan matbaalarda a4 boyutunda bir kagida tanesi 20 milyondan basiyorlar bir sey baski diyorlardi da unuttum ismini . daha sonra sen a4lerle yap boz oynayip ortaya bir poster cikartiyorsun . eger tam bir kagida yaptirmak istersen maliyet cok fazla artiyor resmen imkanlari zorluyor . ama bu kalite bir sey istersen boyle tabii . yoksa renkli fotokopi ya da dandik kalitede bastirabilirsin ama cok siritiyor onlarda .[signature][hline]You must be silent in front of my famous presence .
Sosyal ağlarda paylaş

a3 renksiz lazer baskı 80 ykr. fotokopicilere sorun derim. tasarımını siz yapın a3 te çıkarttırın. çok pahalı janjanlı bişi olmasına gerek yok sanırım. gerçi ben poster sevmem mantığını hiç anlamadım. masaüstünde duvarkağıdım bile yok yeşil yeşil duruyo.[signature][hline]?????????????????Bugün Alomatik için ne yaptın?????????????????
Sosyal ağlarda paylaş

siyah beyas yaptırmıştım ben normal fotokopi kağıdına bastırdım 2ytl ebatıda 1-1.5m tam olarak hatırlamıorumdan karşıdan ii gösüküo bi düşünün derim ama iila 30 ytl werecem dersen kağıda deilde beze yada çarşafa işte herneyse ona bastır !!![signature][hline]http:// "You used to captivate me by your resonating light"
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
30milyon biraz fazlada 20 m civarına basılıyor

heralde poster diyorken tutup fotokopicilerde a4 e lazer printer la baskı yı örnek vermeyin yani saçmalık

poster basımında kullanılan malzeme en üst düzey kalitede
uzun yıllar solmayacak ıslandıgında bile buruş buruş olmayacak malzeme ile poster basıyor pekcok yer

bakırköy de magic computer ın sokagında tren yoluna dogru giderken sağda vardı bitane orası ile konuşmuştum baya bi önce[signature][hline]regrubmah retsamdnarG
*
*

[Bu mesaj DynamicK tarafından 03 Ocak 2005 12:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya bişi sorcam bunlar eger 20m ise dergiler baya zarara giriyor olmalı?[signature][hline]Angelfire, 24 Kasım 2004 23:11 tarihinde demiş ki:

--------
ister ırkcı deyin ister kafatascı ben turk olmakla da turk dogmaklada gurur duyuyorum

_Dalamar_, 02 Ocak 2005 21:44 tarihinde demiş ki:
Piramitler çok güzel börek açıyormuş diye duymuştum

Sosyal ağlarda paylaş

hıı ebet..Teşekkürler.[signature][hline]Angelfire, 24 Kasım 2004 23:11 tarihinde demiş ki:

--------

_Dalamar_, 02 Ocak 2005 21:44 tarihinde demiş ki:
Piramitler çok güzel börek açıyormuş diye duymuştum

Sosyal ağlarda paylaş

Taksimde halep pasajında poster felan satan bir yer var. Tablo falan. Ben hep oradan alırdım zamanında.. Bayağı gen iş bir poster arşivleri var. Katalogdan bakıyosun getirtiyolar.. Orada beğendiğin çıkmassa senin poster tasarımınıda yaptırırlar sanırım sor bi..[signature][hline]AAL'05
[Bu mesaj karakedi tarafından değişti.. değiştirili... değiş... değiştirlllllll..]
(nihoohoh dün mumları üflerken dilek diledim)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...