Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bowling hakkında bilgi lütfen.

Evolution

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar şimdiye kadar hiç bowling oynamadım ama sınavlardan sonra arkadaşlarla gidip oynamak istiyoruz. İstanbul da bildiğiniz güzel mekanları söylerseniz sevinirim. Birde bunun fiyatları nasıl oluyor? Sanırım saat üzerinden ödenmiyor ve pahallı bir oyun. Fiyatları, oynanış tarzı vs. hakkında bilgi verirseniz sevinirim. Teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar bizim burda bowlıng 4 mılyon 15 dk 20 dk falan suruyo uzatırsak oyun
usel oyundur sarar
:D
iyi de bilirim haa
bi strike cakarım bildigin gibi değil :D[signature][hline]'' 3. Dünya savaşında ne olacağını bilmem ama 4. Dünya savaşı taş ve sopalarla olcağı kesin''
Albert Einstein *'Amcamız'*
Mail Adresim Ben kimmiyim Ahanda Gör
Aha bak bu da Css ateş ederek yaptığım amblem :D
Sosyal ağlarda paylaş

istanbuldaysan akmarın hemen altında çok temiz gusel bi yer var..1 oyun hafta içi kişi başı 4 ytl haftasonu 6 ytl ayrıca 2 oyun alana 1 oyun bedava yani 8 ytl vererek 1.30 saat fln oynarsınız rahatça 4 er den 2 grup olusturursunuz ole oynarsınız o kadar da pahalı degil...[signature][hline]Sen Hiç Birini Kaybetmemek İçin Kendini Kaybettin Mi ? [C.J]

Only Cla.Jackal.

[Bu mesaj cintonick tarafından 01 Ocak 2005 20:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
cintonick, 01 Ocak 2005 20:21 tarihinde demiş ki:
istanbuldaysan akmarın hemen altında çok temiz gusel bi yer var..1 oyun hafta içi kişi başı 4 ytl haftasonu 6 ytl ayrıca 2 oyun alana 1 oyun bedava yani 8 ytl vererek 1.30 saat fln oynarsınız rahatça 4 er den 2 grup olusturursunuz ole oynarsınız o kadar da pahalı degil...

Bu oyun 1vs1 veya 2vs2 şeklinde oynanmıyor mu? Biz 4 kişi gitmeyi düşünüyoruz da.
Sosyal ağlarda paylaş

1v1, 2v2, .... max 6v6 kişiyle oynanıyor. Takımlardaki oyuncu sayısını belirlemek sana kalmış.

Bir oyunda bir oyuncunun 20atış hakkı oluyo atış hakları dolduğunda oyun bitiyo.[signature][hline]PFMTBİH - "Paticik Forumları'nda Mobil Teknolojiler Bölümü İstiyoruz" Hareketi.

Lütfen eleştirilerinizi ve önerilerinizi linki tıklayarak ulaşacağınız konu başlığında dile getiriniz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Evolution, 01 Ocak 2005 20:33 tarihinde demiş ki:
Yani bir oyun aldığım zaman tek başına oynuyorsam 20 atış hakkım oluyor ama 2 kişi oynarsak ikimizinn toplamda 40 atış hakkı mı oluyor? Veya 4 kişi oynarsak 80 atış hakkı?

Evet aynen öyle, ama zaten kişi başına ödeme yapıyorsun ki... :)[signature][hline]"Mph Rmph !!"
Sosyal ağlarda paylaş

mm
kadıköy uzak gelirse Korukent var..akmarın ordakinden çok daha iyi.
ama akmarın ordakine göre tuzludur biraz fiyatı..yani oyun olarak en fazla 1-2 milyon oynar ama yemek,bira falan söylerseniz farkı anlarsınız =)
hiçbi$ey sipari$ vermeden de oynayabiliyosunuz oyunu tabiki.ama dedigim gibi..akmardaki toplar ve line baya bi eski..korukent'i tavsiye ederim ben..
Sosyal ağlarda paylaş

Kaç kişi oynadığına bağlı ne kadar süreceği. 6 kişi oynarsanız mesela dalga geçe geçe falan baya uzun sürer.

Ama ben lisede özellikle her hafta giderdim, bazen yalnız giderdim antreman yapmaya. 5 tane oyun açtırırdım, sanki 5 kişi karşılıklı oynuyormuş gibi, oynardım öyle. Yorucu oluyor ama iyi alıştırma oluyor[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Eclipse

"I believe that sex is a beautiful thing between two people. Between five, it's fantastic." - Woody Allen
Sosyal ağlarda paylaş

Galleria daki gzl yer...Tarifesini bilmiorm eger para prob un yoksa git.aman aman pahali olcaigni sanmiorm 1-1.5 YTL pahalidr belki diger yerlerden.. bi de hafta ici ve 5 den once gidersen fiyat acisindan ii olur.. Ama hakketten kaliteli yerdir galeria.. bazi yerler war top gitmio yamuk gidio nerdeyse :p

Edit : bu arada ark lar co kkomik attiigim soler ama strikeleri cakarim :p

Not: Strike tek atista o labutlarin hepsinin havaya ucmasi

[Bu mesaj Kithnos tarafından 02 Ocak 2005 00:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...