Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sony MZ-N710 NET-MD

aktiftablet

Öne çıkan mesajlar

Budur
Yadigar sharp sr7'nin tamirine 200milyon çekince servis yenisini almak düştü bana da. Şimdi linkteki bu aleti nasıl bilirsiniz. Fiyatını ve nereden alınacağını bilen var mı?
Minidisc Community'de kimse Sonyleri sevmiyor ses kaliteleri iyi olmadığı için. Sharp veya panasonic tavsiye ediliyor genelde ki Türkiye'de panasonic md görmedim. Soru şu
Sharp'ın (ya da başka bir markanın)NET MD tarzında pc''den kayıt edilebilen bi modeli var mı? Eğer varsa Sony almamak için elimden geleni yapmaya hazırım.[signature][hline]Küfre sapanlar ve ayetlerimize yalan diyenler, işte onlar ateşin arkadaşlarıdır. Kuran 2/39

[Bu mesaj aktiftablet tarafından 30 Aralık 2004 15:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bence bu ürün gayet başarılı. Özellikle yüksek hızda bilgisayardan MD ye aktarım yapabilmesi gayet iyi.

Sony discman kullanıyorum ve ses konusunda sıkıntı çekmiyorum. Ayrıca deneme fırsatı bulduğum Sony md lerden de gayet memnun kalmıştım.

Gerçi bu ürünlerde fiyat da önemli bir etken. Eğer bir fiyat araştırması yaptıysan bizle paylaşırsan sevinirim.[signature][hline]PFMTBİH - "Paticik Forumları'nda Mobil Teknolojiler Bölümü İstiyoruz" Hareketi.

Lütfen eleştirilerinizi ve önerilerinizi linki tıklayarak ulaşacağınız konu başlığında dile getiriniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...