Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tablet önerisi lazim

Nekro

Öne çıkan mesajlar

https://www.wacomturkiye.com/index.php/tr/intuos/yeni-intuos-tablet/intuos-pen-small-detail.html

Su iyi gibi boyutu falan herkes de olumlu seyler yazmis.

Baya noob sorusu olcak ama kalemi nasil kullaniyoruz ? Yani mouse gibi tusu falan mi var. Yani cizmeyi birakip brush secicem mesela falan nasil oluyor o

babacum sen yetkili bir abiye benziyorsun bir yardim et pls
Sosyal ağlarda paylaş

wacom dısındakilerrin wacom'la ilgisii alaksı yok. tümüyle abska aletler onlar. direk gec hepsini.

kalem konsundada değrirince bastırınca ciziyo işte, kalemin üstünde iki tus var istediğini atıyabiliyosun. ben birine right click diğerine eraser atadım mesela, arada kasmadan tek elle eskiz yapmak icin
Sosyal ağlarda paylaş

Mal said:

sırf şu aletleri satmak için androide iosa ve wp a doğru dürüst tasarım programı yapmıyolar dimi.

bide masaüstü ve dizüstü satabilmek için

isos2un wpnin wacom'un kalitesiyle akası yok. heleki ios'un hiç yok. samsunglarda yien biraz pressure sensitivity var ios'da oda sıfır.

karsılastırılcak bişi değil.

ayrıca, cintiq companion die bişi var cok istiyosan.
Sosyal ağlarda paylaş

tabiki kalem açısı ve baskı algılama yok normal tablet bilgisayarların ekranında ama düz haliyle de çoğu kullanıcının işini görür adobe felan düzgün yazılım çıkarsa

yani mobil os lara adobe neden adam gibi app yapmıyo aklıma bu sebep geldi
Sosyal ağlarda paylaş

adobe zağa sola ufak programcıklar yappamıycak kadar hantal bir şirket. her sene 10 yıllık alt yapısı olan programı yamalamakla anca ugrasabiliyo.

tabletlerde falan cizim programı isteniyosa var bi sürü zaten, hepside adobe'nin yapsa yapabileceğinden iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

tam donanımlı, bi tasarımcının her işini görebilecek, photoshop ayarında, yada vektörel çizim yapan typography barındıran app var mı mesela androide. ama yani bunları yapıyomuş gibi yapan değil gerçekten bi tasarımcının her işini gören app.

ben hep markete telden girdiğimden pad ler için vardır belki bilemedim. ama araştırmıştım bulamadım. illa düz bilgisayar satmak istiyolar ondan diye yorumladım.
Sosyal ağlarda paylaş

abi o işleri yapabilecek donanımda tabvlet cıakrsa tamam eyvallah. ama olucak sey değil yani. heleki ios'un adam gibi directory bile goremediğin bir işletim sisteminde hiç imkanı yok.

Cintiq companion var işte, tablet pc. anca o kadar olur işte.

anlamadımki zaten, napıcaksınki salonda kanepeye uzanıp calışıcakmısın?
Sosyal ağlarda paylaş

ha bak oda olabilir donanım eksikliği. en iyi androis tablette max 2gb ram var heralde şu an. işlemcileri bilemedim.

genede arada bi freelance logo işi alan broşür yapan adamın işini görebilecek bişeyler olması lazım. dokunmatik ekranın faydalarından da yararlanır.
Sosyal ağlarda paylaş

abi nib tuketimi nasil sizde. Millet essek gibi harciyorum haftada bir eriyor falan demis.

adamlarda paketi 5 dolar birde. wacom tr sitesinde 5'li paket 100 lira etiketi var lan komedi.

cim bicme aletlerinin misinalari uyuyormus. onlardan kesip uc yapanlar falan var hahah.
Sosyal ağlarda paylaş

onu bende nlamıyorum.

bende 2010 cintiq 21ux ve intous 3 var. hiç öle bi tüketimim olmadı. her gün ciziyom 4 saat min.

onlar bence n ufak bi edğişiklik olunca nibde ayy bu bzouldu diyip atanlar. yok abi öle bir tüketim niblerde. gayet bi dah almana gerek olmıycak kadar dayanıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...