Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout Tactics Multi Re-Revisited

Draven

Öne çıkan mesajlar

hadi beyler bayanlar, gamespyda halen bi suru insan var oyniyan. bazilari ozel harita yapmis roleplay yapiyo, mukemmel mesela biri barmen oluyo, biri araba saticisi oluyo, digerleri polis olabiliyo, yada istersen serseri oluyon, mukemmel ya

hadi gelin $u gavurlari patakliyak[hline]Can't rain all the time...
Sosyal ağlarda paylaş

o rp haritası (bilmemne town) çok sakat malzemeyi charı açarken getirceksin oda yetmiy asla.. bi yerde medler bitiyo :(
team yapcaksanız yüklerim ama tek kişi 2klık char aç kapış ..
gaus yasak enerji yasak
herkes eline alır .neydi adını uututum bi pompalı. burrst burst. sneak burst.. bayıyo.. :([hline]I Turned Off The Light
And Murdered Dawn..
KoC
Sosyal ağlarda paylaş

bi arkadas ankarada nerden bulurum demiş ben oyunu daha once oynamadım bu hafta pccime siparis vermistim(ne hikmetse icime dogmus)bak yerini tarif edim dicemde ne sokak ismi bilirim ne cadde arı dershanesini biliyor musun onun yanındaki kitapcıda vardır ama pahalıdır 3,5 milyon veya maltepede cd bası 2 milyona ısmarlayabilirsin adam en azından 40 ıncı kesin alcan di mi elimde kalmasın sonra eziyetine katlanabilirsen su gun gel dicek gitcen alcan bu arada oyunu ogrenim bende varım ama soyledigim gibi once ogrenmem lazım grafikler follout 2 ye benziyo ama hadi hayırlısı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...