Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paper mage demek ne demek!!!

noface

Öne çıkan mesajlar

Paper mage statlarda tamamen mp ye veren magedir,inte hic vermiyorsun,aksesurlar tamamen mp,skillerde fire/glacier, lvl1 armor giyer,wizard veya redeye staff kullanır,(uniqler bide)
amma süper dmg verır. Benim hosuma gidiyor paper mageler.
Ama ben olsam lvl55 e kadar falan light mage olup,55 ten sonra paper fire olurdum.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadasın dedigi gibi Paper mage Tüm Statlari MP ye yüklecekesin Kodunmu Oturtan Cinsten olacksin :)[signature][hline]Name:KuardoN
Server: Ares
Race:Male El Karus (OrC)
Job:Assasin
Level:59
National Point:22500
Clan: TOWN (Pelerinli Clan)
Clan National Point:229500
------------------------
DieZ 1-2
Name:Achillas
LvL:51
Job:AsasiaN
Clan:RoguE CrackaZ

Sosyal ağlarda paylaş

Benbi paper mage olarak konuşmak istiyorum :D

Paper = Kağıt :) yani kodularmı ölüyosun int e hiç basmadığın için lvl 1 den başka armor giyemiyosun dolayısıyla deffenc ın çok düşük oluyo..

Giymen için önerdiğim armor Goblin set lvl 1 magician... Hem hp bonusu felan çok işe yarıyo bu setin...

Bunlar dez avantajları paper mage in şimdi avantajlara gelelim :)

Şimdi paper mage dediğin flame olur başka bişi olmaz bence çünkü... Paper mage olma amacı büyülerde çok demage koymak... Bu yüzden büyüler arasında en fazla demage gücüne sahip olan Flame i seçmek mantıklı bir tercih.

Bütün stat pointleri mp ye verdiğimizden yaptığımız büyülerin demage i çok fazla oluyo (tabi unutmayalım ki bu oyunda en fazla demage i assasinler veriyo yani onların verdiği kadar demage beklememek lazım)

Birde fire blast scroll alırsan benimgibi :) Taş olursun :)

Paper mage = Bol demage düşük Defans
For example Raistlin Majere :D[signature][hline]Besmele çek...
Sosyal ağlarda paylaş

Paper da yalnısınız var arkadaslar. upgrade item +1 den baska giyemiyor demişsiniz ama benim ustumde +7 set var :) +12 healt yapar o da.
Bu arada 70 de int var. +7 wizard da cok rahat kullanılıyor. pet ile arasında ki dmg farkı sadece 300-500 arası. Bu arada paper sadece frame için biliyorsunuz değilmi ?
Sosyal ağlarda paylaş

bırsey sorcam

su paper mage denen olayı ılk kez burda duydum
hıc ınt e vermıyorsunzu sadece mp ye verıyorsunuz pekı lvl 45 de olan ınferno buyusu ıle bugbear kesebılen varmı aranızda tek atıstda buna bı cevap beklıyorum arkadaslar ..egerkı lvl 45 olup sadece mp ye abanmıs olan arkadas varsa bı denesın rıca edıcem

sole bı olayda yapmanız mumkun bu paper a gırcenıze
146 ya kadar ınte verırlır dıger hepsı mp
set e gelelım set de goblını at gıycen tek sey yuksek lvl robe olsun
sımdı robe +10 mp stnadart
kafalık +6 10 mp
ellık +6 10 mp
etek +6 10 mp
ayaklık +6 10 mp
rıng ler +6 (bulursak +9)
earrıng +6 (+9)
belt +6 (9)
elımızde SALAMANDIR +6/48 flame damage

buyrun benım adonısdekı lvl 45 flame mage buydu .ve bu sekılde hem staffın 98 (tam hatırlamıyorum) atack hem defensım yuksek ama kodumu koyan bı mage .Bununla bugbear lerı tek atısda cok rahat kesıyodum ınferno ıle 900 1000 arası damage verıyordu ve delı para kasıyodum..
Sosyal ağlarda paylaş

Paper mage olmazsam, daha az npc öldürürüm daha yavaş exp kazanırım.

Paper mage olursam belki daha çok npc öldürürüm ama bende günde en az 2 kere ölürüm.

Karar vermek zor değil. Paper mage olmam ve sağlam partiler kurarım. Paper mage ile tek başıma öldüreceğim kadarını parti ile öldürürüm. Ölme riskim azalır ve günde %10 exp. kaybetmem..Yok illaki çok damage vererek saldırıcam dersem, gider assassin olurum, psikopat katil gibi veya kasap gibi npc keserim. Bende mage'yim ama atak yapmanın en zevkli charı assassindir.. Aksini iddia edenden şüphe ederim.

Paper mage macera ve heyecan sevenler için bence.

Bu sırada ben geldim... :D[signature][hline]Oğlum sen aşık olmadın, olunca ben sana söylerim (Semra'dan inciler)

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 03 Ocak 2005 02:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...