Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

new jersey ne olucak

Kane13

Öne çıkan mesajlar

takas edebilecekleri 3 tane adam var ama hiçbirisinin gitmesini istemiyorum.Belki jefferdson gidebilir ama istemem.

KARL MALONE basketi bırakmadıysa bir süre idare eder belki veya boşta iyi bir adam varsa onla halletsinler.işin kötü yanı vince carter'ı takas ederlerken draft haklarını da verdiler.[signature][hline]İmzasını bulmayan adam:(
Sosyal ağlarda paylaş

fistancım adamlar rebound alamazsa ve nba'in kaliteli c ve pf lerini durduramazlarsa nasıl maç kazancaklar.(örneğin shaq,amare stou.,emeka okafor,yao,tim duncan,kevin garnet,howard(orlando daki rookie),m.camby ve k-mart).[signature][hline]İmzasını bulmayan adam:(
Sosyal ağlarda paylaş

ben ümit görüorum..son 3 maçta carter 28 sayı ortalamayla oynuo netsde[signature][hline]Apache, 26 Ağustos 2004 00:09 tarihinde demiş ki:
bende akrabalarıma selam gönderiyorum bu thread aracılıglya
nedanko, 03 Aralık 2004 11:06 tarihinde demiş ki:
Bi muz için bu kadar kavga edilir mi? Alın vereyim ya...
Sosyal ağlarda paylaş

3 yıl sonra New Jersey den takım halinde taşınıyorlar bu zaman içinde pek bir iddiaları olamaz ayrıca K.Martin i 3 draft hakkına değiştirmek ne mantıktır anlamış değilim ayrıca acele uzun almalılar[signature][hline]Msn ¦ Mail ¦ Icq
"Dün gece Habertürk'de bir programa çıktık, program uzadı da uzadı, böyle seks filmi gibi saat 2 ye kadar falan..." => Erman Toroğlu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kane13, 02 Ocak 2005 21:38 tarihinde demiş ki:
fistancım adamlar rebound alamazsa ve nba'in kaliteli c ve pf lerini durduramazlarsa nasıl maç kazancaklar.(örneğin shaq,amare stou.,emeka okafor,yao,tim duncan,kevin garnet,howard(orlando daki rookie),m.camby ve k-mart).

sonuncu olurlar draft hakkı alırlar o draft hakkını kullanarak takasa falan girerler falan filan yükselir tekrardan merak etme[signature][hline]i love this game!
youth only zone!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...