Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yeni zerglere...

kermit

Öne çıkan mesajlar

bi bug gibi bişi ama sanırsam bug sayılmıyo
zerg de oyunun başında
9 drone yapıyosun ov erlord istiyo sizden
overlord yerine bi drone alıp gaz binasını kurup tekrar bi drone bastığında boş bi yer kalıyor
onada drone basıyosun
sonra gaz binasını iptal ediyosun ve 1 drone fazlalığın oluyo suplay 10/9 oluyo
ondan sonra overlord basıyosun
bilmeyenler varsa söyleyim dedim
bende ilk başladığım sıralar replay izlerken napıyo ya bunlar böyle derdim sonradan çakmıştım
ne biliyim aklıma geldi yazdım[signature][hline] Those who have long enjoyed such privileges as we enjoy forget in time that men have died to win them
[i]Franklin D. Roosevelt

[Bu mesaj kermit_frog tarafından 31 Aralık 2004 13:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bug degil o anamizin ak sutu kadar helal bise :D

extractor trick ya da kisaca trick diye gecer ama cok mantikli bir seyde degil zira extractor i iptal edince bir meblag paraniz gidiyor bir de extractor basip iptal etmek icin bir sure 1 droneda bosta kaliyor . yapmasaniz daha karli ama erken tech gitmeye karar verirseniz - erken demek tek hatchery demek oluyor tabii - uygulanabilir .[signature][hline]You must be silent in front of my famous presence .
Sosyal ağlarda paylaş

calisioda tam mesai yapsa neyse overla asagi yukari ayni zamanda geliyor . dedigim gibi erken tech gideceksen - genelde bu durumda fazla drone basilamaz upgrade (lurker,speedling) ya da bina basarken (spire) larvadan kazanmak icin yapilir- mantikli . yani ekonomiye etkisi uzun vadade . 2 hatch aciyorsan gerek yok .[signature][hline]You must be silent in front of my famous presence .
Sosyal ağlarda paylaş

Bayagı eski bi taktik deil mi bu yoksa ben mi yanlıs hatırlıyorum =)[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Member of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

bayağı esk,i ama yeni başlayanlar için yeni olabilir
onun için yazayım dedim
hatta eski versiyonda drone u oyunun başında köşelere uçurabiliyodun lost templa da ve bayağı avantaj oluyodu
oyun başında ...[signature][hline] Those who have long enjoyed such privileges as we enjoy forget in time that men have died to win them
[i]Franklin D. Roosevelt

[Bu mesaj kermit_frog tarafından 02 Ocak 2005 14:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
huun, 02 Ocak 2005 15:24 tarihinde demiş ki:
drone bise mi dark templari bile ucurabiliyordun :D

o harita açmak için güzel yöntem
ama drone uçurmak daha oyunun başında köşeleri almanı sağlıyor fln[signature][hline] Those who have long enjoyed such privileges as we enjoy forget in time that men have died to win them
[i]Franklin D. Roosevelt
Sosyal ağlarda paylaş

ohoo, ondan da süperi vardı. 107'de bile oluyordu bu sanırım, belki hala oluyordur. hatta deneyin olması lazım.(gerçi nasıl deneyceksiniz, nasıl yapılacağını anlatamayacağım çünkü unuttum)

olay, command centeri kaldırıp minerallerin bitişiğine koymak. hatta bu sanırım terrandaki tüm eklenti isteyen binalarla yapılıyordu, yani aynı zamanda uçabilenlerle. ccyi minerallerin bitişiğine koyunca ne oluyor? azıcık ameleyle, hızlı bir şekilde mineral toplayabiliyorsunuz. tabi bu zergdeki olay gibi bir trick filan değil, direk bug; yani yaparsanız kızarlar hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

dur hatirlamaya calisim ...

biseler yapip fog of war varken istedigin yere indirebiliyordun cc yi ama harbi nasildi . comsatla ilgili bisiler vardi . gerisinide siz hatirlayin o kadar soyledik :D[signature][hline]You must be silent in front of my famous presence .
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...