Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LAN Tinder?

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

lan yıl sonra tinder yükliyim dedim, yükledim, random 100 tane like attım, match geldi bir açıp bakıyorum ki tabi ki standart olarak yabancı kız. erasmusçulardan heralde. abi şimdi anamız bacımız hariçte hakikaten türk karıları nefretlik be kardeşim. ulan sevişme programına bile CİDDİ OLMAYAN LAYKLAMASIN. yazmış. hakikaten LAN tinder? yani
Sosyal ağlarda paylaş

Fransuxa said:

lan yıl sonra tinder yükliyim dedim, yükledim, random 100 tane like attım, match geldi bir açıp bakıyorum ki tabi ki standart olarak yabancı kız. erasmusçulardan heralde. abi şimdi anamız bacımız hariçte hakikaten türk karıları nefretlik be kardeşim. ulan sevişme programına bile CİDDİ OLMAYAN LAYKLAMASIN. yazmış. hakikaten LAN tinder? yani

asdfhasdhfjashdjfhaskdfhkasdhfkasdf
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Asdas fallen genel taktiği sanırım, bir gün herkes fall from grace i yaşayacak.

Tinder da nasıl secks programı değil chat programı mı black, sekizlemek için kullanıyorsun işte. Başka iş için git başka proğram yükle

herşey olabilir abi o kafa çok eskide kaldı yahu.

ben 3-4 yıldır tinder kullanıyorum, iş güç sosyalleşme imkanı yok ünideki gibi kolay geliyor. her türlü ilişkiye yelken açtım tinderdan.

üstelik argümanınız türkiye açısından bakınca iyice yanlış oluyor. avrupada mesela aşırı sosyalleşilen yerlerde amsterdam gibi hergün tinderdan bir kızla buluşabilir ve sadece muhabbet edip ayrılabilirsiniz. sırf arkadaşlık ve çevre için kullananlar var çok daha fazla oralarda.
Sosyal ağlarda paylaş

ben şey gördüm ya, bildiğin şöyle yazmış;

boy:1.60
kilo:45

SADECE GEYİK-SOHBET, BAŞKA AMACI OLANLAR SOLA ATSIN

1.80 ALTI HİÇ ZAHMET ETMESİN.

lan tinder!? 1.60 boyla 1.80 üstü istemene mi söveyim, sadece sohbet geyik isteyip 1.80 kriteri koymana mı söveyim, uzun boylularla mı sohbeti seviyorsun lan nasıl bi canlı türüsün yazarken ellerim titredi ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

ben şey gördüm ya, bildiğin şöyle yazmış;

boy:1.60
kilo:45

SADECE GEYİK-SOHBET, BAŞKA AMACI OLANLAR SOLA ATSIN

1.80 ALTI HİÇ ZAHMET ETMESİN.

lan tinder!? 1.60 boyla 1.80 üstü istemene mi söveyim, sadece sohbet geyik isteyip 1.80 kriteri koymana mı söveyim, uzun boylularla mı sohbeti seviyorsun lan nasıl bi canlı türüsün yazarken ellerim titredi ya.

titremesin abi
burası türkiye.
kadın / erkek oranının azlığından bu tür taleplerde bulunmaları gayet doğal.
Kıza zaten 1.80 üstü bir sürü geliyordur, bir şekilde filtre koyması lazım.
basit mantık.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...