Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Civilization: Beyond Earth

Komutan

Öne çıkan mesajlar

Bu paypal hesabına kendi hesabımdan para aktaramıyormuyum ya. Kredi kartını iptal etmiştim nuuvemden almaya çalıştım. O karttan para çekmeye çalışıyor hala. Bunu bir şekilde hesabıma yönlendiremiyormuyum? Hatta paypal hesabımda para olursa yinede karttan mı çekmeye çalışacak?
Sosyal ağlarda paylaş

alpha centauri yi deli gibi oynardım. tech lere alışması ve ogrenmesi cok cok zor olmustu, duyunca hic birisi kulaga tanıdık gelmediginden ne yaptıklarını anlamak zaman alıyordu, ama alısınca civ den daha guzel gelmisti bana o donem. ozellikle kendi araclarını istedigin gibi tasarlamak cok güzel gelmişti. detayla ugrasamayan adamı açmıyordu ama.

bunun da basına henüz oturacak zamanı bulamadım. Civ5 bana hayal kırıklığı idi baya. bakalım bu nasıl olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

iyi release ama daha almasi gereken epey yol var. sponsorlar epey sikici. civ5de i oadar guzel ua lardan sonra asiri bayik olmuslar. unite sayisi az. teknolojilere alismak vakit istiyor. covert ops cok guzel. virtueler sahane. alienlar guzel ama cok cabuk etkilerini kaybediyorlar. lineer olmayan tech epey iyi planlama yapmaya zorluyor

oyun iyi ama daha iyi olmasi lazim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...