Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Piyasadaki en iyi mp3 player hangisidir ?

Hellsing

Öne çıkan mesajlar

ipod. bende var, çok memnunum. itunes'dan nefret de etsem aletin kendisi süper. hızı, ekranı, estetiği, sesi.. kendi kulaklıkları bok gibi ama güzel kulaklığın varsa ses süper.

[Bu mesaj mayfer tarafından 02 Ocak 2005 00:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ipod en iyi dense de onun rakibi rio vardır. ezelden beri mp3 player yapar rio. hatta dünyadaki ilk mp3 player'ı rio çıkarmıştır.

daha ucuzdur ve hatta daha sağlamdır (ipod için uyumsuzluk sorunu olabiliyor windows'la falan diye 1 trilyon şey duydum)

bi rio'lara bak[signature][hline]Old loves they die hard
Old lies they die harder...
Sosyal ağlarda paylaş

ben de iriver derim discmanini kullanıorum mutluyum 1milyara ipod alcaama 2 tane ipod alırım hafızası daha yüksek daa ii mademki para harcıcas boşuna..[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Alexi_Septimus,23 Ağustos 2004 18:23 tarihinde Mavi'ye demiş ki:
Kuzucum, "My way or the highway..." diyeceksin.
Bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Creative zen Xtra 30 - 40 - 60 GB tabiki,

Evet belki ipod kadar ufak ve zarif değil tasarımı,

Creative zen Xtra 30 GB

iPod 20 GB

aralarında resmen 100$ fark var,
ayrıca zen xtranın arkasında creative olduğu için ses kalitesi mükemmel,pil ömrü 8 saat gibi (14 saat dediklerine bakmayın),
ayrıca 2 defa istemeden düşürüldü ama herhangi bir sorunu yok. İpoddan farklı olarak pilleri değiştirilebilir, ve deri kabıyla beraber geliyor,
istersen bendekini resmini de koyabilirim.
evet creative Zen Xtra 30GB rulz!

ama dersen ben piyasa yapıcam, o zaman ipod.
Sosyal ağlarda paylaş

ben londrada yasiyorum suan.Turkiye piyasasi deil lafiyla demek istedigim turkiyede ipod var.Ama biraz arastirirsaniz i pod ve zen xtra lar artik eski modeller.Onlarinin yerini yeni nesil mp3 playerlar aldi creative zen touch,rio nun yeni modelleri,goodsman,sonny vaivo(bir suru cesidi var),creative micro.ben bunlarin arasindan bir secim yapmak icin yardim istedim.ipod kotu demiyorum.ama biraz arastirsaniz creativeler sony ve goodsman gibi modeleri ipod almazsiniz cunku ipod miladini doldurdu.

[Bu mesaj Hellsing tarafından 02 Ocak 2005 21:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...