Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

diyarbakır

Fortuna

Öne çıkan mesajlar

Diyarbakırda Değilim ama yapman gereken basit,
Cafeciye söyleyceksin ve oyunu indiriceksin sonrada oynayacaksın cafecin ii adamsan senden indirme boyunca para almıyacak alırsada eğer cidden oynamak istiyorsan mecbur vericeksin[signature][hline]Knight Online:Adria,Radek
Ultima Online:Amentes Fortuna,Gültekin

"Tanrıdan başka hiçbirşeyi olmayan ben,
tanrıdan başka herşeyi olanlara acıyorum"
Sosyal ağlarda paylaş

Ortamı oyunda sen kendin yaratacan.Aynı uo gibi.Ordaki title'da yazandı carttı curttu işlemez.İnsanların kafasında nasıl bir izlem bıraktıysan o geçerli olur.
Misal ben priest charımla gidince (Priest olduğundan değil.İsmimi ve muhabbetimi vs. bildiklerinden.) ben party demeden bile parti atıyorlar, partide yer yoksa birini çıkartıp alıyorlar (Partilerinde 2 tane priest olsa bile.)

Ayrıca biz evimizden oynuyor yani.Bişey değiştiğini sanmıyorum pek?[signature][hline]Dracula Mager[Humanity]
Cesur Yurek = Ulrich Honorsword,WhiteOne [Army of Freedom]

Diez2-->Human: Amazon [Lvl 3X],Kutsal [Lvl 3X]
Nasıl imza seviyoruz?-Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Sry :) eski konulara bakarken yeni görmüşüm.Git bak Sanal Net internet kafe var Yenişehirde orda yükletmiştim ben(yükletmiştim diyorum çünkü izmirdeyim ordaki elemanlar uo oynuyolardı hala bırakın uo devri kapandı dedim artık bunu oynuyolar).Orda bir de Behzat diye bi kaşmer var selamımı iletirsen sevinirim :)

[Bu mesaj Euphrates21 tarafından 28 Aralık 2004 16:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...