Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

televizyonu açarken bi daha düşünün...

utopia

Öne çıkan mesajlar

sadece bir olay anlatayım...
Yugoslav devletleri dağılmadan önce, sanatın hiçbir dalında, sporu hiçbir dalında kimse geçemzmiş onları. Bir dönemin meşhur adamlarına bakınız,hep o ülkelerden çıkmış zaten.
O zamanlar bu ülkelerde kültürel faaliyetler vbye zaman ayırma oranı %90, televizyon izleme oranıysa sadece %10miş.
Çekememişler adamları. Yıkmak için içten içe planlar kurmuş bütün Avrupa devletleri.
Saldırmak için en etkili silah olarak televizyonu seçmişler ve bugün bizim ülkemizde yayınlanan ne kadar aptal program dizi vs varsa hepsini doldurmuşlar aptal kutusuna. Geçen zamana oranla arttıkça artmış televizyon izleme yüzdesi.
Bugün o ülkelerde kültürel faaliyetlerin oranı %10, televizyon izleme oranıysa %90.Adamlar parçalandı.
Bizim yolumuz d farklı değil arkadaşlar. Aynı şeyi şu an bize yapıyorlar.
Ben artık elevizyon izlerken bir kere daha düşünüyorum.
Hani bi uyarıyım dedim...[signature][hline]Yansı
Gövdesiz bir sevmek parçası
El olmuş uzanmış saçlarına
Ürküyorum hayır kıskanıyorum
Bir el, kopuk, kolsuz, dokunan...
Tutunmuş saçlarına
Özdemir Asaf
Sosyal ağlarda paylaş

amerika da parçalanacak ama haberi yok demek ki..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

iyi hosta o programlarin hepsi once yurtdisinda yapiliyor yayinlaniyor bizim dıngıllarda alıyor haklarını getirip burda yapıyorlar . yani tv nin oyle bir etkisi olsa bile ayni zamanda dagiliriz avrupa ulkeleri ile .[signature][hline]You must be silent in front of my famous presence .
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Alexi_Septimus, 31 Aralık 2004 19:27 tarihinde demiş ki:
said:
Gimli, 31 Aralık 2004 01:03 tarihinde demiş ki:
Ya o komunizmden olmasin.. Yada Titonun ölümünden

Tito'nun ölümünün televizyondan olduğunu bilmeyen bir insan daha.
Ahh aziz dostum ah, dünyadan haberiniz yok heh.

Biraz arastirma yaptim. gerçekten de böyleymis. Tito Looney Toons izlerken ölmüs.. cik cik...[signature][hline]Volfied, 04 May 2003 08:18 tarihinde demiş ki:
A mug of ale, and a fine tale!
Gimli yönetti
Sosyal ağlarda paylaş

said:
misscloudy, 30 Aralık 2004 23:59 tarihinde demiş ki:
sadece bir olay anlatayım...
Yugoslav devletleri dağılmadan önce, sanatın hiçbir dalında, sporu hiçbir dalında kimse geçemzmiş onları. Bir dönemin meşhur adamlarına bakınız,hep o ülkelerden çıkmış zaten.
O zamanlar bu ülkelerde kültürel faaliyetler vbye zaman ayırma oranı %90, televizyon izleme oranıysa sadece %10miş.
Çekememişler adamları. Yıkmak için içten içe planlar kurmuş bütün Avrupa devletleri.
Saldırmak için en etkili silah olarak televizyonu seçmişler ve bugün bizim ülkemizde yayınlanan ne kadar aptal program dizi vs varsa hepsini doldurmuşlar aptal kutusuna. Geçen zamana oranla arttıkça artmış televizyon izleme yüzdesi.
Bugün o ülkelerde kültürel faaliyetlerin oranı %10, televizyon izleme oranıysa %90.Adamlar parçalandı.
Bizim yolumuz d farklı değil arkadaşlar. Aynı şeyi şu an bize yapıyorlar.
Ben artık elevizyon izlerken bir kere daha düşünüyorum.
Hani bi uyarıyım dedim...

Katiliyorum, kultur acisindan yararli olan 1 program yok butun televizyonlarda aralarinda bir tek TRT i$ yapar biraz, o kadar.[signature][hline]Katrani kaynatmakla olmazki $eker, cinsini s..tigim cinsine ceker.

Msn | Icq | E-mail | Math | Galatasaray 1905
Sosyal ağlarda paylaş

şükür beni anlayan biri...makale okudum gaza geldim fln yok öle bişi ya...ciddi bişi yazim bilin istedim.tamam amerika fln fln da parçalancak ama biz önce kendimize bakalım brz. avrupa ülkelerinin de televizyon esareti farklı değil ama onlar en azından diğer sorunların bir çoğunu aşmışlar ve bu da çok dert değil.mahvolacak biziz iğrenç yoz bi nesil olarak yetişiyoruz. bunu hatırlatmaktır bu naçizane topikçiğin açılış amacı.[signature][hline]Yansı
Gövdesiz bir sevmek parçası
El olmuş uzanmış saçlarına
Ürküyorum hayır kıskanıyorum
Bir el, kopuk, kolsuz, dokunan...
Tutunmuş saçlarına
Özdemir Asaf
Sosyal ağlarda paylaş

Bak abicim sana sunu dıım bırak kendını dalgaya dalga hangı sahıle vurursa oraya yane takmayın kafanıza yaşayın hayatı[signature][hline]U reached the secret too soon, U cried for the moon.
And then one day u find 10 years got behind u,No one told u when to run,U missed the Starting gun....
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
tam olarak saçmalık degil
tv basıan oturucunca izleyeceginiz bir program bittiginde kalkıyormusunuz?
yoksa bikaç kere daha zaplayım bakim ne cıkacak diye duruyor musunuz?

ha eger ki programlı sekilde şu maçı izledikten sonra kalkıyorum diyorsanız eyvallah esir degilsiniz
ama sürekli zaplama alışkanlıgı yerleşmişse ozm esir haline gelmişsiniz demektir[signature][hline]regrubmah retsamdnarG
*
*
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm altı aydır tv izlemiyorum adam gibi ne diyim sevdigim programları ve filmleri netten indiriyorum zaten gerisini normalde de fazla izlemezdim zaten. Tvsiz hayat guzel ama komplo teorisi de biraz fazla kacmıs =) Peki simdi tv yerine bilgisayar baglımlılıgı sayılıyor mu bu teoriye =P[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Member of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

Vallahi arkadaşımız haklı mesela teröristler tv aracılığıyla busha suikast bile düzenledi, tvye gülerken boğulup gidiyordu adamcağız..

Böyle şeyler anlamsız geliyor bana.. Halkımız herşeyi ağzı açık izlediği için böyle ucuz programların ülkemize gelmemesi imkansız.. Böyle bi teori yanlış bence :/[signature][hline]Touch of death is never gentle...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...