Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

H1Z1

DamienThorne

Öne çıkan mesajlar

31 TL ye hakkını veren oyun. 100+ olsa hatta 50+ olsa boşver derim de 31 liranın hakkını alırsın. Oyun ikiye bölündü tabi, King of The Kill, eski adıyla BR olan oyun modu. Twitch de hep bunu izlersin zaten. Diğeri survival, tek başına (mümkün değil gerçi) ya da grubunla hayatta kalıyorsun. Zombiler bu modda var, diğer insanlar da haliyle hayatta kalmaya çalışıyor bir yandan. İşte ev yapıyorsun, büyütüyorsun, haritada araç bulmaya çalışıyorsun falan (eskiden server başına araç sayısı vardı, atıyorum totalde 15 tane varsa başka araç eklenmiyordu haritaya hala öyle mi bilmiyorum değişik bir oyun. Ama yani arkadaş clan şart survival için.
Sosyal ağlarda paylaş

patinin kötülemediği oyun yok zaten.. Oyunun 2 versiyonu var. Hangi türünü seviyorsan onu al..

Gir, eğlen.. çık istiyorsan King of the Kill alacaksın.
arkadaş grubu varsa ve eziyetden, gerilimden hoşlanıyorsan survival alacaksın.

pati her zaman olmayan mükemmel oyunu ayar.. Tabi blizzard fanboylarını saymazsak ::o

bence bu türdeki piyasada bulunan en iyi oyun. Tabi her multi player oyun gibi, öğrendikçe, iyi oldukça aldığın zevk artıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
20 maç falan oynadım aklımda ne kalmış yazayım

bir kere oyunun ortasında oyun kapandı. bildiğin kapandı gitti uyarı yok

birkaç kere dc oldum. internetimde problem yok. bir sürü online oyun oynuyorum.

oyunu açtım loading ekranında takılı kaldı bi kere. karakteri silince düzeliyormuş.

bir kere queueda iken bağlantı koptu. çıkıp girmem gerekti. ilginç ilginç problemler.

hitregler rezalet. csden daha kötü hitrege sahip bi oyun oynabileceğimi düşünmezdim.

hitrege bağlı olarak fightlar inanılmaz can sıkıcı. kaç kere shotgun ile 3-4 defa isabet ettirip adamın 100 can ile kalmış olduğunu gördüm. kan çıkınca isabet ettiğini varsayıyorum.

bir kere adamla ağız ağıza geldik. shotgun vardı direk sıktım. 8 dmg aldı. ben helmet ve armorum olmasına rağmen bir hitte öldüm ya da en azından ben öyle gördüm. (ak veya ar ile vurdu )

cs, rocket, battleriteda ping problemim yok. 50-80 arası. en kötü 100 görmüşümdür hadi.

yerden lootları tıkladığım anda aldığımı ya da paraşütten hemen indiğimi göz önünde bulundurarak da pingimin yüksek olmadığını düşünüyorum. öyleyse yukarıdaki fightlarda karşı tarafın pingi yüksek. ve bu onlara avantaj sağlıyor. harika.

oyunu yaptıkları motora para verdilerse gerçekten çok üzücü. ateş etme zıplama vs gameplay hisleri rezalet.

optimizasyon bok gibi. inanılmaz grafiklere sahip bi oyun değil. niye bu kadar zorladığını anlamak da mümkün değil. rustın optimizasyonuna kötü diyorduk demek daha kötüsü mümkünmüş.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
5gb'lık update geldi king of the kille. hitreg ve performans sorunlarını düzeltmek amacıyla yapmışlar. ama bu sorunlar hala devam ederken neyi bozduklarını yazayım:

her oyun bittikten sonra loading ekranında takılı kalıyor. oyunu kapatıp açmak zorunda kalıyosun.

arabalar durduk yere patlıyor

binaların kapıları etrafta geziyor.

lootlar havada uçuyor.

http://i.imgur.com/ZHoSsni.jpg

dün çektim sol pencereden havada asılı kalmış shotgun mermilerini görebilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Claiborne said:

https://www.youtube.com/watch?v=cN_FaNWN9MA

dün 5gb update geldi yine, tonla şey yazmışlar şu düzeltildi bu düzeltildi diye hiçbiri düzeltilmemiş sdfgsdgsd

mesela duosta maç kazanınca 2. olarak gösteriyor oyun seni. 2 kişi kalıyor çünkü doğal olarak. takım arkadaşın ve sen. bunu düzeltemiyor adamlar bi türlü ahah. kazanıyosun ama kazanamıyosun.

ben bu oyunu alayım mı dediğimde oyun iyi diyenler vardı. siz aynı hataya düşmeyin diye yazıyorum bunları. 30 lira para değil ama akıl sağlığınızı korumuş olursunuz en azından.
Sosyal ağlarda paylaş

Playersunknown's Battleground deneyebilirsiniz. Oyun henüz alphada bayağı da geliştirme gerekiyor ama en azındna şu halinde bile araç var :P Silah çeşitliliği, modifikasyonu h1z1'den çok çok fazla. Çok performans sorunu yaşayan duydum fakat ben hiç karşılaşmadım. Elimde alpha keyleri var bırakayım buraya ama hala geçerli mi bilmiyorum, denersiniz üşenmezseniz.

9R94G-KXT6H-VDAXM
4ZFBW-93M5F-XXPHD
PN2DB-AVM63-HB7JM
D0MT6-J680N-MRKY9
2QT08-0VL9L-8D8DL
KHXND-6Z3EL-DKG24
FL72P-J60VQ-CAT0W
3LLBY-Q655V-A29PA
AH2EJ-G3RB5-M68W6
06X76-BVIDG-ZLDZX
Sosyal ağlarda paylaş

Claiborne said:

Claiborne said:

https://www.youtube.com/watch?v=cN_FaNWN9MA

dün 5gb update geldi yine, tonla şey yazmışlar şu düzeltildi bu düzeltildi diye hiçbiri düzeltilmemiş sdfgsdgsd

mesela duosta maç kazanınca 2. olarak gösteriyor oyun seni. 2 kişi kalıyor çünkü doğal olarak. takım arkadaşın ve sen. bunu düzeltemiyor adamlar bi türlü ahah. kazanıyosun ama kazanamıyosun.

ben bu oyunu alayım mı dediğimde oyun iyi diyenler vardı. siz aynı hataya düşmeyin diye yazıyorum bunları. 30 lira para değil ama akıl sağlığınızı korumuş olursunuz en azından.

dün 2 kişi kazandık. ödül gelmedi üstüne bugda kaldık :/
Sosyal ağlarda paylaş

Claiborne said:

ben de onu dedim zaten. 30 lira, hakkını veriyor mu ? veriyor. ama yani manyak bir oyun beklemeyin.

sen mesela 30 liralık keyif almadın mı ? aldın
ha 30 liraya sana başka keyifler de yaşatabilirim
özele gel :?
Sosyal ağlarda paylaş

Claiborne said:

Aiko said:
dün 2 kişi kazandık. ödül gelmedi üstüne bugda kaldık :/

kazanınca ödül almıyorsun ki zaten. kazanınca kazanmış oluyorsun :))))). oyunda ne varsa hepsini parayla satıyor adamlar. reward sistemi yok. yapsalar batıcaklar. az kaldı zaten.

@zipzip kedilerin sağolsun teşekkürler abi.

http://i.imgur.com/ERaJGpg.jpg

eskiden elite pack fln veriyordu o da gelmedi bu sefer
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...