Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Müziksiz bir hayat DÜŞÜNÜLEMEZ

Daniel

Öne çıkan mesajlar

Gerçekten harika birşey müzik.
Ara sıra Beethoven'ın sağır olması geliyor ya aklıma. Ne büyük bir yıkımdır onun için. Gerçi, adam piyanonun ayaklarını kestirip yere koyuyor ve titreşimlerle hissediyor müziği artık nasıl yapıyorsa, biliyorsunuz 9. senfoniyi de sağırken besteliyor.[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Eclipse

"I believe that sex is a beautiful thing between two people. Between five, it's fantastic." - Woody Allen
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dorsia, 02 Ocak 2005 02:04 tarihinde demiş ki:
müziksiz bir hayat mümkün değil ki elini çırpsan iki kere ritm yakalayıp müzik yaparsın...
tabii ta oralardan bu günlere geldik..
ama elbet ben bazen yere masaya vurarak da müzik yapıp eğlendiririm kendimi..
belki de ben hala neandarthel im:P

valla ben bateri caldıgım icin bi de derste kalemlerle fln ritm tutuyorum komik oluyo ayrica güzel hoşuma gidiyo :) hocaların yapmaa diye bağırmaları da ayrı tabi.[signature][hline]Lathor Wyrm

:)
Sosyal ağlarda paylaş

bende düsünemem böyle birsey.. anlamı yok hayatın yok kalmaz zaten simdide yok müzik olmadıgında hic kalmaz..[signature][hline]Msn:[email protected]|Icq:172734901
Mail:[email protected]|Resimleri:Mayh3m'in resim arsivi
Sözlük:Haqan (kimdir, nedir, ne değildir?)
Dj Oldugu Radyo:Radio Darkage (Tıkla Dinle)
Websitesi:http://www.darkage.gen.tr
Sosyal ağlarda paylaş

herkes icin farklı birseyler var. benim mesela sıkıntı dönemlerimde cogu sey var simdi burada söylüyemem ztn :D[signature][hline]Msn:[email protected]|Icq:172734901
Mail:[email protected]|Resimleri:Mayh3m'in resim arsivi
Sözlük:Haqan (kimdir, nedir, ne değildir?)
Dj Oldugu Radyo:Radio Darkage (Tıkla Dinle)
Websitesi:http://www.darkage.gen.tr
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Penthesilea, 02 Ocak 2005 01:42 tarihinde demiş ki:
Gerçekten harika birşey müzik.
Ara sıra Beethoven'ın sağır olması geliyor ya aklıma. Ne büyük bir yıkımdır onun için. Gerçi, adam piyanonun ayaklarını kestirip yere koyuyor ve titreşimlerle hissediyor müziği artık nasıl yapıyorsa, biliyorsunuz 9. senfoniyi de sağırken besteliyor.

gerçekten müthiş[signature][hline]R+
Sosyal ağlarda paylaş

Basitce dusundugumuzde muizigin olmamasi diye birsey olamaz.Eski zamanda yani tas devrinde muzik sadece ritmlerden ibaretti.Bunu da o zamanki insanlar taklit ve deneme yanılma yoluyla buldular.Muzigin olmamasi icin insanligin olmamasi gerekirdi.
Ayirca kesinlikle muzik olmazsa olmaz. Muzik denilen sey tarif edilmez duygularin,acıklanamayan kelimelerin aciklamasini yapan yegane seylerden biridir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...