Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik.com [anket]

Eternal

Öne çıkan mesajlar

said:
Eternal, 01 Ocak 2005 23:36 tarihinde demiş ki:
World of Warcraft

Uo Emulatörleri
Kendi bolumunu en iyi, benimkini en kotu secmeni bir savas sebebi saymiyorum bu seferlik :)

Hem UO Emu bolumunde seviye bazen cok dusmuyor, her zamanki hali :) Ne kadar sert moderasyon yapsak yetmiyor artik, gina geldi.

Benden;

Karalama Defteri
vs.
UO Emu / Spor.[signature][hline]Gesp (a.k.a Baggio) | [b]Email: [email protected][/b]
Iki kisinin cektigi, tombala degildir.
Sosyal ağlarda paylaş

bir bölümün içeriği ne kadar genişse (konu dışı) veya ne kadar fikir farklılıklarına zemin hazırlıyorsa (tarih) kavga çıkma ihtimali o kadar fazlalaşır.

kavga önleme ise tamamen önce otokontrole (karalama defteri) sonra moderasyona (pc oyunları) bağlıdır.

:D[signature][hline]Word Up!
Sosyal ağlarda paylaş

paticik com bile bozulmuş bence
masaüstü edebiyat
vs uo emu / konudışı
garbıçı saymıyorum bile[signature][hline]I am lost in the black chamber.There's no way to turn back. I'm possessed by the old creature who has planned all to take my soul. Too late for me, in my hands, in my head. He is in me, my soul is lost in his black chamber...
Sosyal ağlarda paylaş

Karalama Defteri

UO Emulatörü[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Grandmaster zgrw
Çankaya Üniversitesi Go-Kart Topluluğu Kurucusu

[Bu imza zgrw tarafından 12 Novamber 2004 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

En çivisi çıkmaya başlayan: Konu Dışı (Alınmayın bu mesaja değil ha, bugünkü tartışmaların üzerine geldi)
En seviyeli herhalde paticik.comdur. En tartışmaların alevlendiği de tarih ve spor (gerçi sporda da seviyesizlik dizboyu)[signature][hline]Denizden Esen Lodosa İnan, Hayallerinin Aşkını Ciğerlerine İşlesin.
Tüm Metalciler bir gün Led Zeppelini tadacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...