Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şafak Olmuş Coni Moni

Llama

Öne çıkan mesajlar

Geldik koca şehir ıstanbula ama yok ya ızmır gıbısı yok valla benı sarmadı bu sehır cok soguk ınsanları herkez kazıklamak ıcın ugrasıyor her an uyanık olman lazım valla kaybolma cabası bırde bı yandan bılmedıgımız ıcın bır de trafık valla bır gun gec kalacam bu carsı ızınınde sonra atacaklar benı ıcerı 7 gun oda hapsıne :D neyse bakalım sızler nasılsınız ben her zmankı gıbı eglenceye devam umdugunuzdan daha rahatım bu askerıyede
ama ask olsun geldık o kadar ıstanbula bı kısı zıyaretıme gelmedınız beee[signature][hline]O Şimdi Bitli Asker
Sosyal ağlarda paylaş

neyse bu cocuk cıkar bana ulasmak ısteyen

1.Ordu Komutanlıgı Muhafız Bırlıgı Selımıye /İSTANBUL posta adersım
telefonda vereyım : 02165568491 5den sonra arayında kardesınıze komutan kızmasın :D[signature][hline]O Şimdi Bitli Asker
Sosyal ağlarda paylaş

oof izmir of.Bende ozledim şimdi :)..
İstanbul fıs.[signature][hline]Angelfire, 24 Kasım 2004 23:11 tarihinde demiş ki:
bitidirdiniz ömrümü tükettiniz yemin ederim
anlamıyorum amacınız ne sizin
biz dostuz mu demeye çalışıyonuz ya

--------
BonePART, 27 Kasım 2004 04:47 tarihinde demiş ki:
ister ırkcı deyin ister kafatascı ben turk olmakla da turk dogmaklada gurur duyuyorum

Sosyal ağlarda paylaş

ismini versene be "ya pardon Llama oradamı?" "lan kafanı kırarım genemi sen geldin 4. defa eşşoleşşek!" diyemi istiyecek insanlar:)[signature][hline]MAY EXPLODE IF DAMAGED OR DISPOSED OF IN FIRE.
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
Kedimin resimlerine gider
Rüya
Cem_Jedi, 20 Aralık 2004 19:03 tarihinde demiş ki:
beni kızdırmayın siteyi hackletirim
Sosyal ağlarda paylaş

İstanbula manchester fener maçına gittiydim , kadıköyde millet
"Psst .. Birader cd var cd istermisin?" diye geziyodu
Sonra restoranların önünde çalışanlar bağırıyo ,
" İskender , Beyti , Adana , Açık , Kapalı , Maraton , Aynı fiyat aynı fiyat buyruüüün "

Hah , bu kadar düşmüş bi şehir daha yoktur. Ufak bi çocuk geldi "abi beni de aradan kaynatsanıza maça" falan dedi. Bilmiyorum ya istanbul bana çok kopuk bi yer gibi geliyo[signature][hline]Paradan 6 0 ı atıyoruz , ama tarihten atamayız.
Sosyal ağlarda paylaş

sidi vağ poğno vağ gulben ergen geldi abi sidi vağ poğno var film vağ..
Ama o donerci muhabbeti heryerde var ki guzel bişi yanı ekmek parası bu :)[signature][hline]Angelfire, 24 Kasım 2004 23:11 tarihinde demiş ki:
bitidirdiniz ömrümü tükettiniz yemin ederim
anlamıyorum amacınız ne sizin
biz dostuz mu demeye çalışıyonuz ya

--------
BonePART, 27 Kasım 2004 04:47 tarihinde demiş ki:
ister ırkcı deyin ister kafatascı ben turk olmakla da turk dogmaklada gurur duyuyorum

Sosyal ağlarda paylaş

sana şunu söyliyeyim(ki daha öncede söylemiştim) çok kral yerdesin değerini bil şikayet falan etme böyle olur olmadık yerde dayak yersin:)
İstanbul'da nerede duracağını bilmek gerek..yanyana 2 sokaktan birinde kral birinde sünepe olarak karşılanabilirsin..acayip bir yerdir burası..[signature][hline]herkes,
düşlerinin büyüklüğü kadar özgürdür.(chE)
Üstüne Şehir Örten Şehir
www.heavymetaltr.com/forum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...