Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3 gündür uyuyamıyorum:(

Chemical

Öne çıkan mesajlar

ya nedense böyle
uyku ilacı içmiyorum 3 gündür
ama uyuyamıyorum
imkanı yok
sabaha kadar yatakda dönüyorum
acaip uykum var ama yatınca uyuyamıyorum
bunebe
bide acaip midem bulanıyo başım ağrıyor bu saatlerde[signature][hline]MAY EXPLODE IF DAMAGED OR DISPOSED OF IN FIRE.
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
Kedimin resimlerine gider
Rüya
Cem_Jedi, 20 Aralık 2004 19:03 tarihinde demiş ki:
beni kızdırmayın siteyi hackletirim
Sosyal ağlarda paylaş

Yılbaşı gecesi + bu gün bende hiç uyumadım. Aynı sorun bende de var. 2 bira daa içtim sabah sabah bakalım mayıştım hafiften ama uyuyabilecek miyim yoksa wow a girip lvl mı kasacam bilmiyorum.

//5. Günden sonra düşünememe gibi olaylar oluyor daha 2 günün var takma :)[signature][hline]Charles Rhadamantis

Nobody is perfect so I'm nobody.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
lord_elvyn, 02 Ocak 2005 10:52 tarihinde demiş ki:
said:
Arkansis, 02 Ocak 2005 09:28 tarihinde demiş ki:
1 gü ndaha ayık kalırsan ölürsün
arkadaslar nereden salliyorsunuz boyle seyleri anlamıyorum bir insanın uykusuzluktan olmesi icin bunyeye gore 3-4 hafta uyumaması lazım.

yaklaşık 4 günden sonra uyku patlaması oluyor[signature][hline]www.scuniverse.com
www.scuniverse.com/forum
Ayrton Senna is not dead

Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

Odanın camını aç içersi iyice buz gibi olsun. Yatağıda bir ısı kaynağı ile iyice ısıt. Soğuk vücuduna işlemeye başladığı an camı kapatıp hemen sıcacık yatağana girip rahatlamaya çalış. İnan bana ister istemez uyuyacaksın.[signature][hline]PFMTBİH - "Paticik Forumları'nda Mobil Teknolojiler Bölümü İstiyoruz" Hareketi.

Lütfen eleştirilerinizi ve önerilerinizi linki tıklayarak ulaşacağınız konu başlığında dile getiriniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Aşırı yorgunlukta uyutmaz insanı. Yarı uyur yarı uyanık şekilde rüya görürsün. Karakterler ve olaylar uyuduğun odanın içindedir fln. İğrençtir. Seninde uykusuzluk dediğin bu sanırım. Hiç uyumama gibi bir olay oldukça zor olacak birşeydir. Özelliklede yaşını göz önüne alırsak. Bünyen ergenlik çağını geçmiş insanlara göre çok daha fazla enerji harcıyor çünkü. Eğer çay kahve kola gibi şeyleri çok tüketiyorsan ara ver biraz. Abur cubur olayınada. Acıktığında normal yemek ye ve sadece su iç. Aç kalmamaya özen göster. Sonrasında mışıl mışıl uyursun eminim.

Ha birde kafana taktığın şeyler varsa onlarında çok etkisi oluyor uyuyamamakta ...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Selamon, 02 Ocak 2005 13:24 tarihinde demiş ki:
Odanın camını aç içersi iyice buz gibi olsun. Yatağıda bir ısı kaynağı ile iyice ısıt. Soğuk vücuduna işlemeye başladığı an camı kapatıp hemen sıcacık yatağana girip rahatlamaya çalış. İnan bana ister istemez uyuyacaksın.

Evet kesin tutar bu. bide yorgana sarılcan böyle ohh :)

Kafana bişi takıyosan o çok etken oluyor. Bana da oluyodu bazı aralar. İnsan yataktayken bağırmak istiyo "Artık hiç bişey düşünmek istemiyorum yeteer!" diye :)[signature][hline]ICQ#:149976315 | Msn: [email protected]
Kellindil
Sosyal ağlarda paylaş

Welcome to my world, kemikıl...
Alışırsın, iki gün içinde zaten bayılıp kalacaksın muhtemelen, dert etme. O zaman bir 12 saat falan uyursun. Uyku ilacı kullanma, bağımlılık yapar. Hiç tavsiye etmem.

Doktora git istersen ama onun da ilk vereceği şey uyku ilacı.

İki gün içerisinde de uyuyamazsan, ölmezsin ama çizebilirsin. Ben derim ki, kendini yoracak şeyler yap, sonra da ayran iç. Yatmadan önce de ılık süt iç. Bunlar sökmezse, zaten uyku ilacını boşver, hiç sökmez.

Ben de gözlerim kapanır, yatağa yatarım, bir anda gırgırgır beynim çalışmaya başlar bütün uykum kaçar. Sırf uyuyabilmek için yakında duvara dayanarak uyuma taktiği geliştirmeyi düşünüyorum.[signature][hline]Denizden Esen Lodosa İnan, Hayallerinin Aşkını Ciğerlerine İşlesin.
Tüm Metalciler bir gün Led Zeppelini tadacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

Şöyle bi 10km koş kemikıl, sonra duş al ve zıbar yat eeh. Ben de daha yeni uyandım ama yine uyumak istiyorum yav, benim de biraz ayakta kalmam lazım :p.[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...