Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KAZIK yedim !!!

Gwindon

Öne çıkan mesajlar

Evet millet sanırım yılın ilk kazığını yemiş bulunuyorum
250000'i 250 kuruş zannediyodumda....
aşşağılık herif!!!!!![signature][hline]Rewendor, 04 Aralık 2004 22:15 tarihinde demiş ki:
karpuz==>
Düşünüyorumda hayatımda hiç çılgınca bir şey yapmamışım... Dur hemen yapıp geleyim...
Rewendor===|
Evet "ya bir sniper beni vurmaya kalkarsa" diye hoplaya zıplaya, yön değiştire değiştire gitmen yeter be karpuzum :)

[Bu mesaj Gwindon tarafından 01 Ocak 2005 23:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

2.250.000 TL kazık yemişsin. Üzüldüm.
ama bunca yazıldı çizildi. hata sende diyorum ben kırılma.
4 sıfır atınca kuruş değeri bulunuyor bi daha dikkat et.[signature][hline]i love this game!
youth only zone!

[Bu mesaj Fistan tarafından 01 Ocak 2005 23:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya biliyorum bende salaklık ama adamda uyanık çıktı hihihi[signature][hline]Rewendor, 04 Aralık 2004 22:15 tarihinde demiş ki:
karpuz==>
Düşünüyorumda hayatımda hiç çılgınca bir şey yapmamışım... Dur hemen yapıp geleyim...
Rewendor===|
Evet "ya bir sniper beni vurmaya kalkarsa" diye hoplaya zıplaya, yön değiştire değiştire gitmen yeter be karpuzum :)
Sosyal ağlarda paylaş

Private sen anlamamışsın anlatayım mı?
şimdi şöyle arkadaşımız diyor 250.000TL yi 250 kuruş sanıyordum kazık yedim diyor.
Kazık yediğine göre parayı veren arkadaşımız. 250 yeni kuruş ne kadar? 2.500.000TL.
Şimdi kazıklanma nasıl olur mantıken bi düşün.
250.000TL lik bişi alırsın 250 yeni kuruş hesaplarsın verirsin adama.adam alır cebe atar.Ama sen adama 2.500.000TL vermişsindir. Burada zararın 2.250.000TL olur. 25 kuruş vermeliydi.
Yanlışmıyım? Ben 6 sıfır atılmadan olaya adapte olmuştum.Zira 10 Lira harcamışlığım vardır :P[signature][hline]i love this game!
youth only zone!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fistan, 01 Ocak 2005 23:15 tarihinde demiş ki:
forgiver adamda karıştırmıştır diyince aklıma geldi.
adamın ahını almayalım belki gerçektende oda karıştırdı.sonradan dank ettiyse "yazık cocuga ben ne yaptım" demiştir belki.

abi tüh dimi ya...
içim sızladı şimdi
*!özür dileyip gelir*
..
*!para üstünü almayı unutur, geri döner*[signature][hline]Rewendor, 04 Aralık 2004 22:15 tarihinde demiş ki:
karpuz==>
Rewendor===|
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar;
Burda biribirimizi aşağlamakla,ukalalık yapmakla veya dalga geçmekle bir yere waramayız.Unutmayın pati yi pati yapan arkadaşlık ortamı ve herkesin düşüncelerini ''Saygı''ve ''Sevgi''
çerçevesinde paylaşmasıdır.
Fizban ve Eray arkadaşımızın yaptıklarını yargılamak ne bana düşer nede bir başkasına.Bu forumdan sorumlu olan kişi gereken yanlışı saptarsa gerek ceza gereken yere gider .
Önemli olan biribirimize kötü davrancağımıza bir pati olup fikirlerimizi paylaşmalıyız..
Eski patilerinde yeni gelenlere yol yordam göstermesi gayet mantıklı bir davranış önemli olan bunu Sevgi ve Saygı çerçevesinde yapmaktır.Yeni gelen bir arkadaşımız bianda ortalığı karıştırırsada cezası yada ihtarı verilmeli ve Eskilerinde biraz anlayışlı olmasını diliyorum..
Hepinizin yeni yılı kutlu olsun ...[signature][hline]Ünlü futbolcu Vieri'ye bir spiker sorar:
Fenerbahçeyi tanıyomusunuz biliyomusnuz?
Vieri ise şu cevabı verir;
Galatasaraydamı oynuyor...(Tamamen gerçek)

Learn to Obey before you Command....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Xanthe, 02 Ocak 2005 00:33 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlar;
Burda biribirimizi aşağlamakla,ukalalık yapmakla veya dalga geçmekle bir yere waramayız.Unutmayın pati yi pati yapan arkadaşlık ortamı ve herkesin düşüncelerini ''Saygı''ve ''Sevgi''
çerçevesinde paylaşmasıdır.
Fizban ve Eray arkadaşımızın yaptıklarını yargılamak ne bana düşer nede bir başkasına.Bu forumdan sorumlu olan kişi gereken yanlışı saptarsa gerek ceza gereken yere gider .
Önemli olan biribirimize kötü davrancağımıza bir pati olup fikirlerimizi paylaşmalıyız..
Eski patilerinde yeni gelenlere yol yordam göstermesi gayet mantıklı bir davranış önemli olan bunu Sevgi ve Saygı çerçevesinde yapmaktır.Yeni gelen bir arkadaşımız bianda ortalığı karıştırırsada cezası yada ihtarı verilmeli ve Eskilerinde biraz anlayışlı olmasını diliyorum..
Hepinizin yeni yılı kutlu olsun ...

Yanlış yere gelmişsin :)[signature][hline]Yobazım ama para bende.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...