Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 6.0 Patch Notes - Warlords of Draenor

Darksun

Öne çıkan mesajlar

toggie said:

deadwoll said:

Bir tek cataclysm launch'una girebilmiştim. Onda da Hodir'in orda 25 questle hazır olda bekleyip sonra exp aktif olunca dc yedim. 2 saat sonra oyuna girebildiğimde 81lvl olanlar falan vardı...

oyle oluyo muydu ya, hic denemedim bak. simdi qlog aldıgı kadar complete yapıp bırakmak mı lazım yani exp icin?

%40 exp veriyor 90-91 arasi 22 daily quest ama öle inanılmaz bi leveling goygoyu yok zaten acikcasi 10-12 saat arasi bir sey suruyor 90-100 leveling garrisonlardan exp boost pot falan almadan.
Sosyal ağlarda paylaş

ya abi yanımda gezdiriyorum, 2. makineden açıyorum hatta alt tab uğraşmayım diye, macro yazıyorum basit bir tane kombatta bile petinden yararlanıyorum. sorun sürekli mount up etmek.

quest 3 dk da bitiyor, diğerine gitmek için flying mounta biniyosun ediyosun. her seferinde macroyu durdur, mount a bindir follow ver, yok olmadı tekrar falan uğraşmaktan sıkıldım.

6 levelsa kötüymüş cidden. olmadı diğer karakter level atladıkta grant a level yaparım diğerine, 6'a çıkmaz uzun süre.

o programlardan birini biliyorsan link atar mısın bakayım neymiş
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

deadwoll said:

Bir tek cataclysm launch'una girebilmiştim. Onda da Hodir'in orda 25 questle hazır olda bekleyip sonra exp aktif olunca dc yedim. 2 saat sonra oyuna girebildiğimde 81lvl olanlar falan vardı...

oyle oluyo muydu ya, hic denemedim bak. simdi qlog aldıgı kadar complete yapıp bırakmak mı lazım yani exp icin?
ne zaman girecegine baglı oyuna bunu yapıp yapmamak. eger direk o gece yardırmayı dusunuyosan direk yeni quest hub ına gitmek daha mantıklı. diger levellayanları atlayıp yeni questleri ilk yapan olmak cok daha hızlı ilerletiyor mob sayısı-bottleneck quest requirementlarını yapabilmek falan acısından.

ama yok ertesi gun giricem vs. diyosan evet yaklasık %40-50 falan verir dailyler ilk leveldan fena bi baslangıc olmayabilir expansiona.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk zone baya bir kısmı phased olacak sanırım (DK'ların başlangıç görevleri gibi düşünün) 3-4 kere 90-92 arası kastım sırf questhublara iyi alışayım diye hızlıca kalabalıktan kurtulmak amacı ile, taş çatlasa 5-6 kere insanlara rastladım betada sdfs o da 91'den sonra genelde.
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:

ilk zone baya bir kısmı phased olacak sanırım (DK'ların başlangıç görevleri gibi düşünün) 3-4 kere 90-92 arası kastım sırf questhublara iyi alışayım diye hızlıca kalabalıktan kurtulmak amacı ile, taş çatlasa 5-6 kere insanlara rastladım betada sdfs o da 91'den sonra genelde.

evet çok quest böyle ve mob kesme görevleri ilk başlarda çok az, sanırım bu yoğunluğu düşünerek ona göre dizayn etmişler. ki mob kesme görevlerinde de grind işi yoktu, 3 ay önce falan betada denediğimde bu şekildeydi.
Sosyal ağlarda paylaş

souldarkorn said:

Bu onyxia dan mount düşme ihtimali 10m ve 25m de aynı değil mi ? Sadece 25m den düşmüyor diye biliyorum.

aynı abi. item drop sayısı bile aynı. bir hafta 10m sonraki hafta 25m düşürmüşlüğüm var mountu. ach whelp ach için gitmiştik 2 hafta ard arda mount düştü
Sosyal ağlarda paylaş

heuahe drakelerin hepsini canlı bırakırsan sartharion dan mount düşme şansı %100 zaten =D

29 ekimde farm a gittim malygosdan hem blue drake düştü hemde karazhandan fiery. Bayağıdırda uğraşıyordum bir garip oldum =p

Aynı gün gazla skyshard farmlayıp alani yi aldım, birde onyx panther craftladım bir günde mis gibi 4 mount birden oldu.

228 mount a çıktım :D hala onyxia yı düşürmeyi beceremedim her hafta 10 karakterle kesiyorum. Patchden sonra firelands/dragon soul/icc ye de başladık sağolsunlar iyi mi kötü mü bilemedim valla =p
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

evet çok quest böyle ve mob kesme görevleri ilk başlarda çok az, sanırım bu yoğunluğu düşünerek ona göre dizayn etmişler. ki mob kesme görevlerinde de grind işi yoktu, 3 ay önce falan betada denediğimde bu şekildeydi.

Bu bayağı iyi ya, item a tıklamalı questler mesela tamamen archeology gibi, herkes kendi itemını alıyor. Biri alınca sizin ekranda yok olmuyor yani, ve hepsi aynı yerde yani 2-3 kişi quest yaparken 3 ünüzde aynı noktaya gidip eşyayı alıyorsunuz yada mob a heal alıyorsunuz felan. Mob öldürme questleri hariç biraz daha bağımsız takılıyorsunuz, sinir olma derdi yok yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

heuahe drakelerin hepsini canlı bırakırsan sartharion dan mount düşme şansı %100 zaten =D

29 ekimde farm a gittim malygosdan hem blue drake düştü hemde karazhandan fiery. Bayağıdırda uğraşıyordum bir garip oldum =p

Aynı gün gazla skyshard farmlayıp alani yi aldım, birde onyx panther craftladım bir günde mis gibi 4 mount birden oldu.

228 mount a çıktım :D hala onyxia yı düşürmeyi beceremedim her hafta 10 karakterle kesiyorum. Patchden sonra firelands/dragon soul/icc ye de başladık sağolsunlar iyi mi kötü mü bilemedim valla =p

ahaha oyle miydi ya o. demek ki achievement icin bir kere kesmisiz bi daha da ugrasmamısız :)
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni trademark çıktı Eye of Azshara diye, heartstone da olabilir wow un diğer expansionuda olabilir hangisi diye geyik dönüyor. Blizzcon da göreceğiz artık adamlar tutupda wod haftaya çıkıyor aha buda bir dahaki expansion derse ne hale gelir ortalık bilmem artık :)

Hep aynı geyik dönüyor daha sıklıkla expansion çıkaracağız diye, ama bunu ne zaman deseler son content den sonra 1 sene expansion bekliyoruz :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...