Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 6.0 Patch Notes - Warlords of Draenor

Darksun

Öne çıkan mesajlar

Abi her karakter şu anda o hale getirilmiş. %240 mastery si olan DK Tankımın mastery si %80 e düşmüş. Conversion ile 2. sıradaki healer kadar heal atarken şimdi ağır sıçışlardayım. Üzerine hayvani bir absorb shield açıyo ama onunda çok enteresan bi işleyişi var. son 10 saniyede yediğin damage e göre baz alınarak üzerinde bi absorb shield ve kendine attığın healin etkisini arttırıyo. alışmak cidden uzun sürücek ama bakalm ne olucak.
Sosyal ağlarda paylaş

Fransuxa said:

Abi her karakter şu anda o hale getirilmiş. %240 mastery si olan DK Tankımın mastery si %80 e düşmüş. Conversion ile 2. sıradaki healer kadar heal atarken şimdi ağır sıçışlardayım. Üzerine hayvani bir absorb shield açıyo ama onunda çok enteresan bi işleyişi var. son 10 saniyede yediğin damage e göre baz alınarak üzerinde bi absorb shield ve kendine attığın healin etkisini arttırıyo. alışmak cidden uzun sürücek ama bakalm ne olucak.

warrior çılgın bufflı 90 itibari ile. 27% olan crit 37% oldu itemlerden hit / expertise kalkınca.

vurduğumun yarısı boşa gidio.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Wasteland bitmeden açmak istemiyorum ama haftasonu dayanamayabilirim =/

80-90 kasması nasıl şu anda? 70lerde bi druidim var wodda oynamayı düşündüğüm, 90 hakkını ona kullanmak istemiyorum.

80-90 patch itibariyle inanılmaz kolaylaştı.

Misal 89-90 önceden 26 milyon xp istiyordu, quest ortalama 144100 xp veriyordu, şimdi 562k xp istiyor, quest 13300 xp veriyor. Yani quest xp yaklaşık 10 da bire, gereken xp ise neredeyse 50 de bire indi, dolayısıyla 88'in başına kadar eski sistemle gelmeme rağmen, Dread Wastes ve Townlong Steppes e hiç girmeden, kalan zoneların hepsi %50 veya çok altındayken 90 yaptım.
Sosyal ağlarda paylaş

DavidMills said:

Herşey değişmiş. Living Bomb alışkanlığı ile ninja pull yapıyorum. fsdasdafs. Arcane-frost-fire üçgeninde gidip-geliyorum. Mastery sini bulamamış yeni yetme mage kıvamındayım resmen.

Living bomb talent yapmışlar ya, mirror image de rune of power la aynı yerde. Yanlız şu incanter's flow addonla süper olabilir, %4 ile %20 arasında sürekli buff gidip geliyor 5 stack oldumu yapıştırıyorsunuz 1-2-3 stack de fireball =P Hareket kabiliyeti bayağı artıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Dün gece evde init problemini yaşadım, uykum vardı araştırmadan yattım direk. Çözümü yazılmış arka sayfalarda çalışır inş.

Okuldaki bilgisayarda oyun kurulu ve patchledim ama yeni karakter modellerini göremiyorum grafik kartı bok gibi olduğu için.

Akşam vaktim olursa kurcalayacağım bakalım, merak ediyorum bayağı.
Sosyal ağlarda paylaş

Itemı görünce kaydediyorsun çanta ya da bankada tutmana gerek yok. Mogit diye bir addon var oyundaki bütün itemları gösteren, onun blizzard pet/mount interfaceine uyarlanmış hali olur. Ama dediğim gibi bu expansiona yetişmez muhtemelen.

nienna said:

otomatige aldim sag alt koseden
baska bi yerden de yapmak gerekir mi?

Olması lazım düzelmediyse başka şeyler de sebep oluyordur muhtemelen.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...