Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 6.0 Patch Notes - Warlords of Draenor

Darksun

Öne çıkan mesajlar

deadwoll said:

Bence PvE gearı uzun vadede tek bir moba vurulan dmg.ı arttırırken PvP gearı da PvP'de avantaj sağlayacak (cc silme, 2dk cd'li blink vs.) özellikler eklemeli karakteri. Geri kalan tüm statlar aynı kalmalı.

Böylece open world'de PvP yaparken PvE gearı olan adam itin götüne girmez ama PvP gearı olan da küçük bir avantaj sahibi olur. Uzun vadede gelen dmg'la da PvE gearlı adamın raidde PvP gearlı adamdan daha yüksek dps yapacağı kesinleşir.

böyle bişeyler olabilir zira şu anda uğraşmıyorum bile karşı gelmeye en fazla mounttaysam mezarlığa yakına koşmaya çalışıom corpserun süresi azalsın diye şskdfjs
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

lfg dungeon ile 22g geliyo abi. 33 dungeon bitirmis olamazsın 45dk'da. ayrıca cok bayık.

45 gold + 22 gold + 10 gold gibi bişey geliyo son bosstan sonra
her bosstan ortalama 10-12 gold geliyo
moblardan yoldaki 3-5 bişey gelse
düşen lootları disenchliyorum silah harici onlardan da bi 80 gold geliyo en azından (disenc değil sadece vendorlamadan)

tank oldugum için bastıgım gibi de sıra geliyo

zaman + analytics diye bi addon açtım baktım valla
Sosyal ağlarda paylaş

Bir şey sorcam, aylar yıllardır oynamadım.

En son expansionda bu coinler vardı. Daily quest yapıyorduk, coin kazanıyorduk, sonra o coinleri raid yaparken bir boss öldürünce bize de birşey düşsün diye kullanıyorduk, bazen bize de bossun lootpoolundan ayrıca item geliyordu falan.

WoD'da yine var mı bu tarz birşeyler?
Sosyal ağlarda paylaş

Erken sipariş ile gelen 90 level hakkımı Monk olarak kullandım. Sıfır gold vardı. Blasted Lands questlerini yaptım. Black Temple, Sunwell, The Eye gibi 7-8 tane eski raid farmladım transmog için. Ne düştüyse aldım vendora sattım. Düşen clothları AH da sattım. 3k gold oldu.

Bu arada 90 LeveL boost alınca talent ve skiller olmuyor. Blasted Lands questlerini tamamlayınca hepsi açılıyor. Sakın karaktere healer spec olarak talent seçmeyin. Yardım almadan eziyet olur skill, talent ve glyph özelliklerini açmak.
Sosyal ağlarda paylaş

souldarkorn said:

Erken sipariş ile gelen 90 level hakkımı Monk olarak kullandım. Sıfır gold vardı. Blasted Lands questlerini yaptım. Black Temple, Sunwell, The Eye gibi 7-8 tane eski raid farmladım transmog için. Ne düştüyse aldım vendora sattım. Düşen clothları AH da sattım. 3k gold oldu.

Bu arada 90 LeveL boost alınca talent ve skiller olmuyor. Blasted Lands questlerini tamamlayınca hepsi açılıyor. Sakın karaktere healer spec olarak talent seçmeyin. Yardım almadan eziyet olur skill, talent ve glyph özelliklerini açmak.

Yok öyle degil. Gidip talentini resetleyince hepsi geliyor. Ben hunter boostladım baktım ne glyph ne talent nede skill var. Hunter Class Master yanina gidip bir iki reset çaktım hepsi skill barıma doluşuverdi gari.
Sosyal ağlarda paylaş

Tori said:

Bir şey sorcam, aylar yıllardır oynamadım.

En son expansionda bu coinler vardı. Daily quest yapıyorduk, coin kazanıyorduk, sonra o coinleri raid yaparken bir boss öldürünce bize de birşey düşsün diye kullanıyorduk, bazen bize de bossun lootpoolundan ayrıca item geliyordu falan.

WoD'da yine var mı bu tarz birşeyler?
Sosyal ağlarda paylaş

Eternal said:

ya adamlar artık o kadar HERKES LÜTFEN GERİ GELSİN BEYLER
moduna girdiki.. şu " abi bu saaten sonra oynayamam,kasamam hiç karakter yok benim biliyosun.. " muhabbetini kaldırılar ortadan.. hemen veriyo bitane karakter
7x başlatan uo serverları gibi..
allah belanızı versin

yaya yaya oynasan bile 0'dan kasması zaten 1 haftayı geçmez bile.
Sosyal ağlarda paylaş

mmo champ e gathering prof larla alakalı detaylar gelmiş bugün sıkılırsınız siz okuyun bare =p

http://www.mmo-champion.com/content/4500-Gathering-Professions-and-Buildings-Launch-Time-Q-A-Wednesday-Solo-Garrosh-Kill

şu çiftçi mog itemları felan en gereksiz şeyler herhalde,

Level Type Slot Name Cost Model Viewer
1 Companion Pets Crazy Carrot 1000 ×
1 One-handed Mace One Hand Garden Sickle 2,500, 500 × Modelviewer
1 One-handed Mace One Hand Garden Hoe 2,500, 500 × Modelviewer
1 Staff Two Hand Garden Shovel 5,000, 1000 × Modelviewer
1 Staff Two Hand Garden Scythe 5,000, 1000 × Modelviewer
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...