Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 6.0 Patch Notes - Warlords of Draenor

Darksun

Öne çıkan mesajlar

Şimdi arkadaşlar WoD almayı düşünüyorum bu pre order ile fakat birşey soracağım. Biliyorsunuz boost olayı var lvl 90 a çıkıyor charın bu sistemle. Fakat ben bu sistemi kullanabilmem için aktif edeceğim serverda lvl 90 bir charım olması zorunluluğu var mı? Yoksa atıyorum bir serverda lvl 1 char açsam ve başka bir charım olmasa bunu boostlayabiliyormuyum? Şuan benim ana charlar hep Silvermoon da ama horde oynama isteğimden dolayı TN serverında horde char açacağım ve onu boostlamak istiyorum. Yapan eden varsa bilgi verirse sevinirim. WOT mode off :D
Sosyal ağlarda paylaş

Şu aynı server üzerinde karakter sayısını serbest bıraksalar artık kaç senedir yığınla karakter var artık hiç biri sililecek durumda değil yenide yaratamıyoruz. =) 2. account geyiğinede girmem.

0 dan karakter yapacaksanız kesinlikle RAF programı ile biriyle beraber yapın aşırı hızlanıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

emre3877 said:

level 60 karakterlere alınan meslekler boostlanınca 600 oluyormuş. şimdi çarı 60 a kadar kasıp bunumu yapmak mantıklı yoksa 1 den 90 yapmak mı sizce?

su an acc acıksa 60 la bi karakteri al mesleklerini dursun kenarda. dreanor alınca onu boostlarsın. Ama bunun için acc actırcaksan falan hiç gerek yok yani :)
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

DarKRideR said:

Ben bir sorayım. Ön siparişe bir aydır açtılar zaten satışta da CE falan yok daha ortalıklarda doğal olarak.

kutu işini de sorabilirsen süper olur. gerçi burada mı okudum hatırlamıyorum da hangi oyun olduğunu da unuttum, karton kutulu olacak diye ön sipariş açıp plastiği döşemişler.

said:
CE versiyonu ile ilgili bilgi mevcut değildir.

Şuan için ön siparişte plastik kutudadır. Satışa çıktıktan sonra değişip değişmeyeceği hakkında bilgi mevcut değildir.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...