Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Canlan Rift!!! Neler var neler yoK.

slayer77

Öne çıkan mesajlar

Şimdi baktım da hep eski '13lü topicler falan up vb. şeyler yeni yeni bir topic altında konu arayışa göre link yönlendirmesi yapılır zaten.

Kimler nerelerde ne alemde hala tek türk modu var 3-5 takım grup oluşumları level durumları yani şöyle oynayanları öle minimalistik Cv'ler işte gibi .
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Ay suyu kötü ay pvp si kötü amma çok eleştiriyorsunuz abi :) git sen elder scrolls oyna hadi git wow oyna f2p oyuna laf atma güzel kardeşim. 2.5 senedir oynuyorum sen kaç ay oynadinki kötü diye eleştiriyorsun raid gördün mü adam akıllı content bitirdin mi pvp de full gear yaptin mi ? Bırakın bu işleri oyun güzel arkadaşlar çok iyi bir f2p oyun. Millete bakarsaniz her bok kötü
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
darkageman said:

Ay suyu kötü ay pvp si kötü amma çok eleştiriyorsunuz abi :) git sen elder scrolls oyna hadi git wow oyna f2p oyuna laf atma güzel kardeşim. 2.5 senedir oynuyorum sen kaç ay oynadinki kötü diye eleştiriyorsun raid gördün mü adam akıllı content bitirdin mi pvp de full gear yaptin mi ? Bırakın bu işleri oyun güzel arkadaşlar çok iyi bir f2p oyun. Millete bakarsaniz her bok kötü

şu yazını yeni gördüm de t1 raidleri biterecek kadar oynadım oyunu. pvpsi leş bir oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

Kötü ama abartilacak kadar değil 3 yillik deneyimlerime bakarsak oyunun pvpsi su an için zevk vermiyor agir abiler seni tokatliyo zaten oyunda ayrica config problemi de var isterse titan olsun işlemcin i7 4770 degilse abi takilmalar baya bi oluyo onu söyleyeyim oynayacaklar varsa girince anlarsiniz demek istediğimi oyunun raidleri güzel :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 10 ay sonra ...
ya şu sıralar geri dönmemek için kendimi zor tutuyorum. gerçi oynayacak adam yok çevremde o var bi de.

sürüyle pve içeriği var piyasadaki en iyi pve oyun budur bence. az bişey pvpye de düzeltme yapsalar ne güzel olacak aslında. gerçi en son 1.5 sene önce ciddili oynamıştım şimdi ne durumda bilmiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• 8 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...