Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Futbolda E-Bilet Dönemi Başlıyor: PassoLig

benjani

Öne çıkan mesajlar

https://www.passolig.com.tr

Hayırlı olsun, yeterki yandaşlar para kazansın.

Kısaca özetlemek gerekirse, siteden başvuru yapıyoruz, hesap, kredi ya da normal kart çıkarttırıyoruz.Aldığımız tüm biletler bu kartlara yükleniyor.Senelik kart aidatı 15TL, 14 Nisan'dan itibaren bu kartsız maça girilmiycekmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

biletix'e gidecek paranın buraya gitmesi olarak değerlendirilebilir aslında ama bir yandan da zorunlu olarak koyduğun uygulamaya maddi yük bindirmek...

orası bambaşka bir şerefsizlik boyutu

hani ücretsiz modeli olur, geri kalanlar atıyroum kredi kartı banka kartı, paso vs. ücretli olur anlarız...
Sosyal ağlarda paylaş

blogda 2 gün önce yazdım bununla ilgili. Hatta o zaman kart ücreti 25 lira idi. Adamların zerre planı yok yemin ediyorum kafalarına göre iş yapıyorlar.

Şimdi de bir geri adım daha geldi sanırım, normalde başkası giremiyordu kart ile, söylenene göre ben girecek olan arkadaşımın tcsini karta işleyip onun girmesini sağlayabiliyormuşum.

Ben yine de en az 1 sene falan almayı düşünmüyorum. Belki sonra da almam, dayanma sürecime bağlı.

http://07harfli.blogspot.com.tr/2014/04/passolig-geldi-devlet-ne-derse-o.html
Sosyal ağlarda paylaş

abi bir kere bile maça gitmek için buna sahip olmak lazım. yani ben kombine aldım ama 1 maça da eşimle arkadaşımla gideyim desem onların kartı olmadığı için giremiyorlar içeri. neden çünkü bu b.ktan kartları yok diye... sisteme bak ya. bu kadar saçma iş mi olur?

Arada bir maça gitme zevkimiz vardı onun da içine sıçtılar
Sosyal ağlarda paylaş

benim anlamadığım şey fb kart olmadan bilet alamıyosun fb maçları için. yani alabiliyosun ama kartsız insanlar için en son çıkıyo biletler ve genelde kalmıyo. şimdi ben bilet alabilmek için hem bu kart'a hemde fb kart'a mı para vericem. senelerdir bu taraftar kartlarını satabilmek için bi sürü şey yaptı takımlar. boşuna mı oldu şimdi bunlar hep? ne boktan sistem arkadaş ya.

bilet için kart al senelik para öde.
bilet için taraftar kart al senelik para öde.
bilet için biletix'e her bilet başına hizmet parası öde.
bilet için biletix'e her bilet başına teslimat parası öde.

oh ne güzel
Sosyal ağlarda paylaş

kart parası gömüyor zaten 30 tl mi ne.. her sene ödeniyor bu 30tl..

aslında bu noktada şikayet edilebilir.. ben maça gitmek için neden aktifbank müşterisi olmam gerekiyor..! belki ben o banka ile çalışmak istemiyorum bilgilerimi bankayla paylaşmak istemiyorum.. gidip dava açılsa bence kazanılma durumu olabilir.. isteğim dışında bir bankaya müşteri olmak zorundayım maça gitmek için.
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben senelerdir arkadaşın vip kartlarıyla gidiyorum maça. hersene alıyolar 3 tane vip'ten koltuk. yer olduğunda gidiyodum gayet güzel. şimdi onuda yapamicam ben di mi?

bide şöle bi saçmalık var. bu adamlar 3 tane vip kartını her sene alıyolar ki müşterileri falan denk gelirse akşam aktivitesi olarak şirket adına götürsünler adamları maça falan. bu olay nası olucak mesela?
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

abi ben senelerdir arkadaşın vip kartlarıyla gidiyorum maça. hersene alıyolar 3 tane vip'ten koltuk. yer olduğunda gidiyodum gayet güzel. şimdi onuda yapamicam ben di mi?

bide şöle bi saçmalık var. bu adamlar 3 tane vip kartını her sene alıyolar ki müşterileri falan denk gelirse akşam aktivitesi olarak şirket adına götürsünler adamları maça falan. bu olay nası olucak mesela?

zenginlerin işini yaparlar merak etme
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

kartlara tc kimlik numarası tanımlanabiliyor heralde.. yada onun gibi bir şey.. muhtemelen internet sitesinden yada müşteri hizmetleri gibi biryerden senin yerine maça gidecek kişinin tc kimlik numarasını kart'a tanımlatman gerekiyor..bunun bir sınırı varmıdır.. yurtdısından gelen adamlar yani tc kimlik numarası olmayanlar nasıl kullanır hiç bir fikrim yok..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...