Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Darklords UO tekrar online

Arwen_Darklords

Öne çıkan mesajlar

Merhablar,

Belki Adını çok zor duyucağınız bir bağlantı aksilikler olmaz ise Serverımız açık kalacak ve bir şirket üstlendi. Belki o bağlantıda bir UO Shard Şu an türkiyede yok. şu an connector hazırlanıyor ama biz şimdi ip veripte servera girişimiz şu an bu!
Serverın en son hali ben size bilinen shardlardan örnekler vereyim ("Nebula + HG + OSİ = DARKLORDSUO") anlağınız gibi sistem böyle kurduk yeni olsun level istiyorlar level birsi nebula gibi olsun diyor öylede yaptım. osi'yede benzesin iyi hadi onu da yaptım başka bişi kaldıysa http://www.darklordsuo.com yazabilirsiniz sitemiz yapım aşamasında ama forumları hazır sorunlarınızı oraya yazabilirsiniz! Lütfen eleştirilerinizi bizim forumlara yazamanızı tercih ederim burada yazamanız "undesirable".

İlginize Teşekür ederim.

//Darklords UO
LoginServer=dluo.yngling.com,2593
Sosyal ağlarda paylaş

Bikere HG ve Nebulayı nasıl beraber götürebilirsinki ikiside zıt birbirine. + OSİ ile ilgili bir örnek verirsen çok sevincem nasıl yaptın acaba merak ettim. + arakdaşında sölediği gibi hafiften yazmışsın. + Şöyle birşey söyleyeyim. Türkiyede o hızda bir bağlantı yok demişsin. Türkiyede ATM ler var büyük holding ve bankalar için. Ondan üstü yok. Saniyede bilmem kaç 100 mb veri aktarımı yapılabilio bu sistemde. Sende varmı bukadar? Seninki maximum 1MBs dir. Taş çatlasa 3MBs. Amerikadan yapılacak bir dedicated seni katlayabilir. Paket yapıp cebine koyabilir. Ki düşün ta Amerika. Bence hiç öyle göz boyamaya çalışmayın kimse inanmaz bu devirde insanlar cin gibi.Zeki olmayan adam yok etrafta. :) Lafın inceliğini anlayanlara.[hline]Photoshop, Fireworks, Dreamweaver, Illustrator, kisaca 2D hersey.

Mail:mailto:[email protected]
Connector için msg atınız..
Sosyal ağlarda paylaş

O hızda bağlantı yok derken biraz absurt kaçmış cümlelerime. Bağlantıyı bir server ile kıyaslarsan anlamında düşünürsen bana aşşaılama maksadında cevap yazmak için elini oynatmak zorunda kalmassın.

Saygılar.[hline]Photoshop, Fireworks, Dreamweaver, Illustrator, kisaca 2D hersey.

Mail:mailto:[email protected]
Connector için msg atınız..
Sosyal ağlarda paylaş

Merhaba genç senin edebiyatın konuşma tarzın güzel ama benim yazdığımı pek iyi anlamamışın sen bir şeyi yazmadan benim yazdıklarımı iyicene bi oku gel ben orada eleştirleri gel benim forumlarıma yaz dedim ama sen burayı tercih etmişin ona bişi demedik demişin 100 mb idriyor yok şu yok bu benim o kadar bilgim yok kusura bakma janum tamam sana kolay gelsin eleştirileri benim forumlara yaz ben sana güzel güzel cevabını yazar iyi günler
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar işin aslını bilmeden konuşmayalım.Darklords UO Shard , Americada iona.org tarafından alınan bir Dedicated Server üzerine kurulu bulunmaktadır.Lütfen forumlara serverla ilgili bir şikayet eleştiri yapacaksanız gelin.Serverın kendi forumlarında yapınız.Bizi alakadar etmez ATM nin kaç mb çektiği biz kendi işimize bakarız.Şimdi sizinle burda tartışçak değilim.

Web Site : www.darklordsuo.com
İletişim : [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
128/32 kablonet var
turk serverlarına attıgım ping 7-11ms

sizin servera ping degerim
Minimum = 949ms, Maximum = 970ms, Average = 956ms

ingterede oynadıgım bir servera attıgım ping degerleri ise
Minimum = 412ms, Maximum = 415ms, Average = 413ms

şimdi, hostunuzun size sağladıgı bandwith istediginiz kadar fazla olsun, türkiyeden bağlanan bir oyuncu amerikadaki bir serverda lagsız oynayamaz. Bunedenle shardı daha çok yabancı oyunculara hitaben açmanız sizin için daha iyi olur(eğer host değişmicek ise)
aksi halde bu ping degerleri ile oynayacak player sayısının çok olacagını sanmıyorum

ben ping olarak 05-1400ms arası bütün değerleri test ettim

05/100 arası hiç sorun yok daima lagsız
100/170 arası nispeten lag olur (%95 lagsızdır)
250-350 arası çok kastırırsanız lag olur(mesela peş peşe büyü atmak..) ve 5-6 adımda bir duraklarsınız
800-900 ping değerlerinse ise zaten eziyet ..
(bu değerler oyunda lag yapmıyacak bir sistem ile sadece pinge baglı olarak yorumlandı)

siz ne yaparsanız yapın telekomun altyapısı güçlenmeden , türk playerlar (ki özellikle dial up la baglananlar) aşırı derecede lag sorunu ile karşı karşıya kalacaklardır.[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
King Of Chaos Ordum
tıklayan elleriniz dert görmesin
allah lossus , lagsız net bağlantıları bahşetsin.
pcne virüs bulaşmasın :)

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Arwen_Darklords, 08 Şubat 2003 12:34 tarihinde demiş ki:
anlağınız gibi sistem böyle kurduk yeni olsun level istiyorlar level birsi nebula gibi olsun diyor öylede yaptım. osi'yede benzesin iyi hadi onu da yaptım

Yavas yap..

1925mbit veya 100kbit baglanti olmasi da birsey ifade etmez yurtdisi olduktan sonra.[hline]Gesp (a.k.a Baggio)
Level 50 Eldritch of Soul Reavers
Email: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

Pinging dluo.yngling.com [65.113.130.96] with 32 bytes of data:

Reply from 65.113.130.96: bytes=32 time=272ms TTL=52
Reply from 65.113.130.96: bytes=32 time=270ms TTL=52
Reply from 65.113.130.96: bytes=32 time=241ms TTL=52
Reply from 65.113.130.96: bytes=32 time=246ms TTL=52

Ping statistics for 65.113.130.96:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 241ms, Maximum = 272ms, Average = 257ms
------------------------------------------------------------

Pinging central-ae2.owo.com [159.153.226.14] with 32 bytes of data:

Reply from 159.153.226.14: bytes=32 time=228ms TTL=245
Reply from 159.153.226.14: bytes=32 time=232ms TTL=245
Reply from 159.153.226.14: bytes=32 time=237ms TTL=245
Reply from 159.153.226.14: bytes=32 time=229ms TTL=245

Ping statistics for 159.153.226.14:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 228ms, Maximum = 237ms, Average = 231ms
------------------------------------------------------------
Forumlarınızda:
said:
Hera, 9 Şubat 2003 22:04 tarihinde demiş ki:
Serverımız açık fakat Serverda vede Forumlarda çok şikayet oldu lag var diye böyle birşey çok garip geldi bana 10mbit bağlantı ve de lag.Bende Yetkili kişi ile temasa geçip serverı Askıya aldırdım.Şu an ilgileniyorlar.Ayrıca Yakın Zamanda Site tamamlanacak.

10 Mbit bağlantı Türkiye'de olsa hayli hayli rahat kaldırır serverı ve herkes serverda paşalar gibi oynar.Ama Amerika'daki 10 Mbit bağlantı ile TR deki 10 Mbit Bağlantı yanı olmasına rağmen değer olarak,nası Amerika'dan TR ye 10 Mbit bağlanan biri ping sorunuyla karşılacaksa, TR den Amerika'ya bağlanan biri de aynı sorunla karşılaşır.Çünkü KM lerce uzaktaki bi bağlantının,ülke içindeki bi bağlantıya göre yavaş olması gayet normal..

Niyetim sizi kötülemek değil,bence buna bir çözüm bulun yoksa serverınıza bağlanan herkes lagden kıvranır..

Size de başarılar dilerim..[hline]OYNAT Uğur'cuğum...
[email protected]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...