Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Albion Online #2

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

Şu an aktif olarak devam eden insan var mı buradan? Biz 6 kişi çekirdek kadro oynuyoruz inanılmaz şekilde bağlandık, ama bir 3-5 kişi daha olsa yapabileceğimiz şeylerin sayısı baya artacak diye düşünüyoruz.

Bunca zaman bu oyunu oynamadığımıza inanamayarak ve mutluluk göz yaşları akıtarak PK'lık yapmak isteyen varsa oyunda nickim Dillusia.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
On 08.06.2020 at 19:17, aente dedi ki:

Şu an aktif olarak devam eden insan var mı buradan? Biz 6 kişi çekirdek kadro oynuyoruz inanılmaz şekilde bağlandık, ama bir 3-5 kişi daha olsa yapabileceğimiz şeylerin sayısı baya artacak diye düşünüyoruz.

Bunca zaman bu oyunu oynamadığımıza inanamayarak ve mutluluk göz yaşları akıtarak PK'lık yapmak isteyen varsa oyunda nickim Dillusia.

Selam hala.devam mi albiona?

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...

var mı oynayan ve guild arayan veya başlamak isteyen pati? büyük ve binbir mecburiyetli bir guild değiliz, aaa kikikikikiki tarzı olaylardan bayıp 35 kişi civarı martlock'a taşındık pvp ağırlıklı oynamak için. guild fame'imiz 2,5b civarı, ortalama 50m fame üstüyüz hepimiz. martlock yeni oyuncular için biraz zor bir yer, o yüzden genellikle 15m üstü arkadaşlar arıyoruz ama patilere yer ayırır yardımcı olurum gelmek isteyen olursa.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
On 13.11.2020 at 18:32, PrudenT dedi ki:

var mı oynayan ve guild arayan veya başlamak isteyen pati? büyük ve binbir mecburiyetli bir guild değiliz, aaa kikikikikiki tarzı olaylardan bayıp 35 kişi civarı martlock'a taşındık pvp ağırlıklı oynamak için. guild fame'imiz 2,5b civarı, ortalama 50m fame üstüyüz hepimiz. martlock yeni oyuncular için biraz zor bir yer, o yüzden genellikle 15m üstü arkadaşlar arıyoruz ama patilere yer ayırır yardımcı olurum gelmek isteyen olursa.

Hangi guild siniz ve t8 mapınız varmı ?

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

cidden full grind bu oyun ama. end game yi iyi ayarlayamamışlardı ben oynadığım zamanlarda. şu an nasıl bilmiyorum.

silah yapımı tier 8 e kadar çıkıyor. ama ortalama bir silahı ele alalım mesela:

tier 5 silah yapmak için 16 tane tier4 ingot lazım
tier4 ingot yapmak için 3 tier4 hammadde 1 tier3 ingot lazım
tier3 ingot yapmak için 2 tier3 hammadde 1 tier2 ingot lazım
tier2 ingot yapmak için 2 tier2 hammadde 2 tier1 ingot lazım
tier1 ingot yapmak için 1 tier1 hammadde lazım

bariz piramit var yani ortada.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...

çok değişik şeyler var yav, mesela itemlar sadece playerlar tarafından üretiliyor buraya kadar ok ( eve gibi )

ama moblarda, item düşürecekleri zaman eğer item düşürecekse gidiyor o itemı "black market" tan alıyor. Alamazsa buy order oluşturuyor sdafaead. ilk başta çok şaşırmıştım mobdan düşen itemda player adı yazıyo diye.

detaya bak

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, Suark dedi ki:

baya dünyanın en güzel mmolarından

her boku düşünmüşler inanılmaz detaylı falan. UO ya gerek yok bu oyun varken.

UO + EVE + MMOLARDAKİ BÜTÜN İYİ ÖZELLİKLER + BÜTÜN EKSİKLERİN GİDERİLMESİ = Albion

tüm bunları 2 tane skill spamlayıp durduğun karton grafikli basit bi mobil oyun parantezine koymasalar daha iyi olacakmış. arklarla başladık sevemedim gitti. aşağıda 1-2 tane skill var bas bas bas yaratık kes dur. hiç bir şey anlamadım şu oyundan.

Sosyal ağlarda paylaş

ya dur bi black zone'a cıksında primary guildler kafalarına bı vursun sabah akşam fikri değişir.

albion'un en buyuk sıkıntısı casual gaming ve kucuk gruplara izin vermemesi. o primary guildleri kendi kurmadığın ya da core kadrosunda olmadıgın surece de girsen bile yaptığın iş ırgatlık.

-Bonesoul- tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

aslında item değiştirince o skiller geliyor, o anlamda çok çeşitli ama kasmak gerekiyor tabi heh.

Corrupted dungeon takılıyorum ben 1v1 pvp ye izin veriyor o sistem dark souls arak.

onun dışında ara ara bz ye gidiyoruz tabi de zvz veya gvg yapabilcek durumum yok pc kaldırmaz zaten. Hani çok casual oynuyorum oynu.

Trade e izin vermesi bile muazzam ya eve de bile bu böyle değildi. insta teleport olmaması süper

Sosyal ağlarda paylaş

silahı kasmasını geçtim combat anında değişiklik yok albionda.

bir kaç örnek vereyim:

guild wars'da 1. silahtayken kombat sırasında hemen 2. silaha geçip farklı skill combolarıyla devam edebiliyorsun.

uo'da katanayla dalarken karşındaki mage görüyosun elindekini indirip yumrukla spelleri fizzlete fizzlete tokatlıyosun veya attan düştün halberdi çekip adamı da attan düşürebiliyosun veya ok alıyosun eline uzaktan hallediyosun. arada poison giriyor stam bitiyor bleed vuruyor... bi dünya mekanik var.

diğer oyunlardaki combatlarda çok çeşit var yani... ama albion sabit. zerg mantığı geçerli hep. (ben oynadığım zamanlarda böyleydi hep. değiştiğini de sanmıyorum)

Sosyal ağlarda paylaş

yok onlar aynı ya, resilience eklemişler sadece sayı ustunlugune karsı onun dısında sayı kazanıyor tabiki.

silah değiştiremiyorsun, ama iyi bişi diimi bu? tercih ediosun bişeyi ve sonucları oluyor.

tabi az skill oldugundan meta çok oyunda o bayık

Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...