Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Albion Online #2

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

hattok said:

Mosquito said:

şöle open world small group /duo/trio pk yapacak guild bulsam bende gelirim belki ama bulamadım daha o kafada adam.

Hacım gıcık bi tip değilsen uyum sağlamayı seviyorsan İnfinitede 10 15 kişilik bi türk kabilesi oluşturduk Akın diye bi arkadasım var o bakıyo türk kısmına. İsterseniz gelin. Ben trio roam small scale işine de girerim yani çok zevkli oluyor öyle zaten.

İnfinite Envy ally'ı olcak high tier blackzoneda takılcaz :D

edit: gıcık demem sebebim TR guildında oynarken çok fazla kafasına göre takılan adam vardı o yüzden dedim senlik bir şey değil.

selam

hattok bugün eve dönünce alıcam oyunu daha önce hiç
selamlar
Sosyal ağlarda paylaş

valla hacı guilda alacağım bi 6 7 kişi oldu. Suanda o kadar kişi alamam zaten bir kaçı internetten güvensizlik de yaratabiliyor alcağım kişiler. (Benlik durum değil guildmaster ve bizim türkiş tayfa sıkıntısı) Hele biraz zaman geçsin aldırmaya çalışırım vallaha.

edit

TR guildlarına girmeyin bırakırsınız 1 2 aya oyunu. Articulo olcaksa ona girin sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

hacı ver valla at organı gibi kasarım ben :D

günde 4 saat uykuyla kascam xD

--

sorunun cevabı guildın yoksa fark etmez. Ne kasıcaksan onun biome'una gidip orda kasıcaksın hızlıca.

Atıyorum Plate set giyiyorsan Maden lazım olcak onun için karlı bölge ya da çöl bölgesine gitmen lazım.

edit 2: üzerindekileri bırakıp gidersen silver istemez
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...