Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Albion Online #2

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

Şimdi ayın 19 unda olacak özel test için 10 kişiye beta key verilecek. Bu kişiler herkeste önce girip oyunu test edecek kişiler olacak arkadaşlar. Hem guild için yararlı bir iş, hemde oyunu daha hızlı öğrenmek için.Aktif olacak arkadaşlar bana özel mesajla ulaşsın ve albion online sitesinin forumlarında ki kullanıcı adını göndersinler.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet şart bu test için. 19 unda başlayacak saat belli değil daha. Forumda üyelikte şart olmasının sebebi ; özel bir forum alanına alacaklar 19 unda olan test için. Bu arada bu test 3 gün kadar sürecek ve sonrasında wipe olacak. Ama büyük guildler katılıyor daha önce katılan, o yüzden bizde gözükürsek iyi olur.
Sosyal ağlarda paylaş

adam gibi oynayacak ve 2 kelime ingilizce feedback yazacak adamlar girsin lütfen

oyunu açıp bu ne len diye kapatacak veya 7/24 oynayıp 1 kelime forumda paylaşım yapmayacak adamlar almasın lütfen keyleri

community tarafında devler biraz annen inc katılımı görsün, sadece oyunu oynamakla, stream videolarında "innin" diye anılmakla olmaz bu iş

benim vaktim olsa geçen alpha phase gibi katılır yazardım herşeyi ama bütün hafta çekimlerdeyim vs. hiç girme şansım olmayacak
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...