Jump to content
dreagloth

Elder Scrolls Online #3

Öne çıkan mesajlar

§ 09 Haz 2020, 18:14

ben genel olarak mmo'larda hikaye anlatımına uyuz olduğum için gangren'e katılıcam bu konuda.

Aptal aptal odun animasyonlarla hikaye kasıyolar. Ver sandboxu belimize belimize ya of. hikaye anlatcaksan TES6 yap 7 yap -.-

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 09 Haz 2020, 18:20

Oyunda küfürü hakkeden tek şey mekanik olarak horse train hamunısk full train için 180 gün nedir lan allahlesslar. Aslında crafting daha beterde hani onu master crafter bi karakter seçip onunla bitirebiliyorsunda at lan bu herkese lazım sdf. Her classtan açıp multi train yapmak ayrı bi eziyet loading screenlerden falan fıstık.

ad3m tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 09 Haz 2020, 18:51

valla ben de seviyorum questleri, bi de full voice-acting çok tatlı.

horse training'e katılıyorum bu arada çok acımasız ya. hele 60/60/60 karakterden sonra yeni karakter açınca attan inip eşşeğe binmişsin gibi oluyor :c

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 09 Haz 2020, 19:04

Bu yeni eklenen bolgeler Morrowind olsun Skyrim olsun harita buyuklugu olarak orijinal oyunlara yakin seviyede mi? Yoksa cok daha mi lineer exploration acisindan? 

ESO guzel oyun aslinda da ben combat mekanigine hic isinamamistim. Bir de trade guild auction house olayini beceremimistim sanirim tam. Ha bir de itemlar garip gelmisti +500 stamina vs veren gibi. Itemization nasil oyunda illa raid uzerine mi.

Sotto tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 09 Haz 2020, 21:22

son gelen skyrimle alakalı greymoor dlc'si sadece western skyrim ve blackreach zonelarını getirdi, yani öyle bi single player skyrim kadar content olduğunu sanmıyorum

sanmıyorum diyorum çünkü ben de bitirmedim henüz hala

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 12 Haz 2020, 11:58

corona zamanı bir ay plus alıp 300 cp kadar oynadım sonra bıraktım meşgul olunca. plus'sız oynanmıyor, şu an ne giresim ne güncelleyesim var. 6. traitlerimi yapıp ara verdim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 01 Tem 2020, 00:16

ben şeyi sorucam. bende non-steam gold edition vardı. şimdi steam versiyonunu alsam benim gold edition + morrowind mi eklenir acaba? "Includes The Elder Scrolls Online base game and The Morrowind Chapter" diyor çünkü ama gold edition'daki dlclere hatta orada açtığım bi karakter var vs.

birde eso plus cok daha ucuz. aylık 15$ fiyat çekiyor allahsızlar kendi sitelerinde.

https://help.elderscrollsonline.com/app/answers/detail/a_id/36517#Link your ESO and Steam accounts in game

Xenus tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 01 Tem 2020, 06:07

Steamden ilk kez oyunu alıp, açtığın zaman sana soruyor zaten yeni bir hesap mı açmak istersin yoksa hazırda bir hesabın var mı diye?

Hesabım var seçip, ESO hesabınla bağlayınca ister steam üzerinden istersen standalone client üzerinden oynayabilirsin birinden aldığın diğerinde de aktif olurken, öncesinde sahip oldukların da aynı şekilde hesabına aktarılıyor.Kısaca tek bir hesap oluyor.Ayrıca yeni standart editionda gold editionda olmayan morrowind chapterda ekleniyor. Yani kısaca dediğin gibi eso+ alıp orijinal client ile yoluna devam edebilirsin TR'de oynayanların %90'ı böyle oynuyor zaten.

Bu arada eso hesabına 1 kere steam bağlayabilirsin. O yüzden daha önceden farklı bir hesap bağladıysan kontrol et o hesap üzerinden eso al.

ad3m tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 02 Tem 2020, 20:09

adamlara uyuzum ben. taa eskiden almıştım daha oyun yerin dibine sokulurken. şimdi alanlara morrowind falan veriyorlar bana zırnık koklatmadılar, insan hediye eder bir şey yapar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 03 Tem 2020, 10:50

Bi olayı yok ki warden vermiyorlar o chapter ile bildiğim kadarıyla yine crown ile alman lazım. Oyun da eso+ olmadan rezil olduğundan çok bir kaybın olmuyor genelde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Yeni Oluştur...