Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls Online #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

oyundan da yardımcı olabiliriz. wow'dan veteran arkadaşlarla trial guild kuruyoruz. her türlü soru gear ve run için yardımcı olabiliriz. craft olarak aşmış arkadaşlar mevcut özel olarak. ben kendim de şu an 4 trait gerektiren magicka setlerinden yapabiliyorum. günlük random ya da veteranlar, pledgeler, şehirde zıplamacalar gibi aktivitelerimiz var :d

sylvanas tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

abi bana biri yol gösterebilir mi

şimdi ben dragonknight redguardım. cp daha 100 quest yapıyorum. hem eğlencesine arada battleground takılıyorum hem vet dungeon fln yapmak istiyorum. e arada da cyrodile giriyorum. nasıl bir oyun tarzı benimseyeyim karar veremedim. bu tarz herşeyi yapayım tarzı oynayanlar yol gösterebilir mi. yani illa pve'ye odaklanayım fln istemiyorum pvp yapasım da geliyor çoğu zaman. pvp build yapsam zayıf kalır vette, pve yapsam battleground, cyrodilde iş yapar mı bilemiyorum? yapacağım şeye göre build değiştireyim hemen ortama akayım tarzı bişeyler yapayım diyorum ama sanırım onun için de her tarzın gearını fln hazır etmem lazım di mi. yani noobum kafam karıştı bi yol gösterebilir misiniz. bu tarz oynayanlar neler yapıyor merak ediyorum herkes illa ki ya pvp ya pve odaklı oynamıyordur heralde?

Black-ice tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Kendi sorunun cevabını vermişsin ? 

Yapacağın işe göre gear hazırlayıp çantanda parçaları lock edip tutacaksın. Aynı zamanda gerekli abilitylerini ayarlayıp onları son seviyeye getireceksin. 

Daha sonra yapacağın tek iş bir gear addon u ile duruma göre tek clickle armor/ability i değiştireceksin.
Ben Şahsen AlphaGear 2 kullanıyorum. Alternatif olarak Wykkyd Outfitter de kullanabilirsin.

Sosyal ağlarda paylaş

5 saat önce, Black-ice dedi ki:

abi bana biri yol gösterebilir mi

şimdi ben dragonknight redguardım. cp daha 100 quest yapıyorum. hem eğlencesine arada battleground takılıyorum hem vet dungeon fln yapmak istiyorum. e arada da cyrodile giriyorum. nasıl bir oyun tarzı benimseyeyim karar veremedim. bu tarz herşeyi yapayım tarzı oynayanlar yol gösterebilir mi. yani illa pve'ye odaklanayım fln istemiyorum pvp yapasım da geliyor çoğu zaman. pvp build yapsam zayıf kalır vette, pve yapsam battleground, cyrodilde iş yapar mı bilemiyorum? yapacağım şeye göre build değiştireyim hemen ortama akayım tarzı bişeyler yapayım diyorum ama sanırım onun için de her tarzın gearını fln hazır etmem lazım di mi. yani noobum kafam karıştı bi yol gösterebilir misiniz. bu tarz oynayanlar neler yapıyor merak ediyorum herkes illa ki ya pvp ya pve odaklı oynamıyordur heralde?

her akşam veteran hardmode falan dönüyoruz takılsan görürsün belki seversin belki hoşuna gitmez. one shot mekaniklerce uyarılmayı ya da tetikte olmayı falan seviyorum ben şahsen. bi de bikaç pvp spesifik perk var cp ağacında. onun dışında ortak zaten vereceğin pve/pvp cp'ler. cyrodiil'de falan glass cannon buildleri gitmiyor. cc ve defansı baya öne çıkarman lazım normal pve buildine göre. snare, breakfree cost, crit defans, healing reduce, bu gibi perklere puan dağıtabilirsin. düşük cp'lerde her ikisi birden olmak zor cp resetlemedikçe. pvp'de cp'nin önemi çok daha büyük. level atlanacak yer değil pvp ilk oynayışta. hatta pve'den sonra girince biraz daha bilinçli oluyorsun.

sylvanas tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...

dün izin günümdü, tam da dlc çıkıyor diye zevkten dört köşe olduydum. sabahtan akşama toplam 13 saat serverların açılmasını bekledikten sonra sonunda yattım uyudum. böyle bir hype öldürmek yok ya.

bugün de gitmedim hala yeni mekana, mobdan çok player var diyodu gülttekiler sdfdg.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...