Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls Online #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Su asagidaki gibi bir e-mail geldi cdkeys'ten. Ben zaten upgrade yaptigim icin gerekmiyor. Indirim ne kadar tam olarak belirtmiyo ama ilgilenen varsa discount code u gonderebilirim ozelden.

Morrowind

Gerci Discount code cok generic gorunuyor, belki herkes kullanabiliyordur. Bu discount mantigi nasil cdkeys'te bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

BloodBane said:

Su asagidaki gibi bir e-mail geldi cdkeys'ten. Ben zaten upgrade yaptigim icin gerekmiyor. Indirim ne kadar tam olarak belirtmiyo ama ilgilenen varsa discount code u gonderebilirim ozelden.

Morrowind

Gerci Discount code cok generic gorunuyor, belki herkes kullanabiliyordur. Bu discount mantigi nasil cdkeys'te bilmiyorum.

gönder abi, bakim ben bi. güzel düşüyosa alırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi oynuyorsan vericen olay senin harcadığın zamanın kalitesini artırma, ben ESO'yu sgünde en az 2 saat oynuyordum ve çanta olayı baya rahatlatmıştı, yine totalde oynadığım saatin çanta yüzünden kaybettiğim kısmını düşündüğüm zaman ayda 51'liraya aslında baya bir kara geçmişim.

Hatta açtırıcam bida morrowindi alınca plus
Sosyal ağlarda paylaş

ya gameplay olarak bi yenilik görmedim abi ben. Vvardenfell kıtası olması çok çekici geliyor ama baya oyun fiyatına expansion satıyorsan yeni dungeon, yeni map, yeni class gibi şeylerden farklı şeyler de bekliyor insan. 4v4v4 arena yeterli değil ki onun free update olarak gelmesi gerekirdi.

ne bilim mesela morrowind'in great house'larının quest chain'leri dışında bi olayı var mı? oraya yeni bi gameplay öğesi katabilirler, territory control falan bişeyler.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...