Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls Online #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

WELCOME TO THE ELDER SCROLLS ONLINE FREE PLAY WEEK
Play The Elder Scrolls Online free on Xbox One, PlayStation®4, or PC/Mac for a limited time only!

The Free Play Week will occur from April 11, 2017 at 10am EDT on Xbox One, PlayStation®4, and Steam (PC/Mac) until April 18, 2017, at 10am EDT.
Sosyal ağlarda paylaş

ad3m said:

10k goldum yok o yüzden mount alamıyorum derdim heralde sdf

Ama cidden almam ben o çirkin şeyi. Setim kötü görünüyor diye gittim outfit aldım lan storedan o kadar önem veririm temizliğe, hijyene ve görünüme koçum.

10k goldum yok diyen adam oyuna başladığı gün "2k virsene 8k'm var at alcam" diyip, 2k'yı benden alıp sonra "aa gold edition at veriyomuş zaten neyse 2k'da dursun" diyen biri zahah
ne ölücü çıktın lan, ver sattığım bilgisayarı geri

aente said:

ya kaç yüz sayfa gerideydi hatırlamıyorum, mutlaka kullanın denilen addonlar vardı, onları söyleyebilecek var mı?

Advanced Filters - Inventory'deki kategorilere sub-categoryler getiriyor (apparel'in altına light-medium-heavy-jewelery geliyor mesela)

Master Merchant - üye olduğun guildlerden itemların satış fiyat verilerini çekiyor. düşürdüğün mor itemların AH'lerde kaça gittiğini görebiliyorsun.

Skyshards - skyshard yerlerini mapte gösteriyor

BankManagerRevived - belirlediğin item kategorilerini otomatik bankaya pushluyor.

Dustman - Belirlediğin item kategorilerini otomatik junk işaretliyor, merchant açtığında anında satıyor. (bank manager ile bu inventory management için olmazsa olmaz bence)
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

ad3m said:

10k goldum yok o yüzden mount alamıyorum derdim heralde sdf

Ama cidden almam ben o çirkin şeyi. Setim kötü görünüyor diye gittim outfit aldım lan storedan o kadar önem veririm temizliğe, hijyene ve görünüme koçum.

10k goldum yok diyen adam oyuna başladığı gün "2k virsene 8k'm var at alcam" diyip, 2k'yı benden alıp sonra "aa gold edition at veriyomuş zaten neyse 2k'da dursun" diyen biri zahah
ne ölücü çıktın lan, ver sattığım bilgisayarı geri

Ulan nasıl bir sallamasyondur bu ya ahaha oyunun süper inventory uisinden dolayı bank slotu almaya kasıyordum (yok sanıyorum) 1k istiyordu onuda sen verdin NALET OLSUN hem oyunda söyledin hem foruma taşıdın PİSLİK. Girince 3k vereyimde sus ya sünepe dsf
Sosyal ağlarda paylaş

Launcher'da şöyle bir olay var. Rakamları görüp darlanmayın diye belirteyim. Oyunu komple indirip sonra kurulum yapmıyor. Download sırasında teker teker kurulum yaparak ilerliyor. Bu yüzden hem uzun sürüyor hem de gördüğünüz rakamlar kafa karışıklığı yaratıyor. Baştan indiriyor felan sanıyorsunuz. Ayrıca kurulum sırasında 80GB boş yer istiyor. HDD de yeterli boş alan olduğundan emin olun. Boş yer yok diyerek duruyor.

Kısaca Launcher herhangi bir uyarı yada hata verene kadar ellemeyin kendi halinde takılsın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...