Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls Online #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

aente said:

online her oyunda hiylır oynuyorum, mmo, hns, moba, bu sefer büyümser şeyler atan bişey açacam gibi, nelf kardoların da racialları düzgün duruyor onu açacam sanırım.

Dark elf dk dps magicka baya fantastik abi ona bak rotasyonu falan engaging. Sıkılmazsın.

http://deltiasgaming.com/eso-magic-dragonknight-dps-build-2/
Sosyal ağlarda paylaş

ad3m said:

Ben ilk görsem dahi almazdım çok çirkinmiş mount ama 1 tane postu olmayan adamın kapması da abes olmuş varsa da kusuruma bakmasın görmedim sdgsdf.

Ben bekledim hatta ya, 30dk kimseden post gelmeyince bi deneyeyim dedim. Hatta birisi almistir yazmamistir diye dusunuyodum.

Ayrica ANNEN e girerken de belirttigim gibi Stalker Patiyim ben, yok oyle cok postum ama 15 senedir ortalardayim yani. Hani hepinizi taniyorumda siz beni tanimiyosunuz, ona gore davranin B)-
Sosyal ağlarda paylaş

aente said:

online her oyunda hiylır oynuyorum, mmo, hns, moba, bu sefer büyümser şeyler atan bişey açacam gibi, nelf kardoların da racialları düzgün duruyor onu açacam sanırım.

valla guildde healer kimse olmadığı için büyücüler offspec healer oynamak zorunda kalıyor dungeon yapabilmek için, haberin olsun. (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

Burda post atmadan almis olmanin neresi abes onu anlamadim. 20 gun oldu baslayali, hani sorulan sorulara cevap verebilcek bir oyun bilgim yok zaten ne diye post atayim ben geldim diye mi? Ama post atmasamda surekli takip ediyorum bilmedigim cok sey var, yeni biseyler cikar ogrenirim diye.
Ha zaten hemen birakicak olsamda almazdim. Zaten bekledimde dedigim gibi, hatta alinmistir diye dusunuyodum. Baskasi sonradan denemesin diye de yazdim yani aldigimi. Hicbisey yazmadan alip gecmek daha mantikliymis anlasilan laf yiycegime.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi hasetlik bir durum yok. Garip gelme sebebi gayet açık ben mesaj görmeyince aktif bir oyuncu olmadığını varsaydım (hatta donanımhaber tier biri olduğunu düşündüm) ve o yüzden eleştirdim. Öyle olmadığını söyledin tamamdır daha uzatmaya gerek yok.

NEYSE YENİ KANLARA İHTİYAÇ VAR OYUN İNDİRİMDE BU FIRSATI KAÇIRMAYIN DERİM.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...